Aamır Khan hayranları burada mı?

yeni çıkaracağı filmi TALAASH ın da diğer filmleri gibi sevileceğinden eminim(fanaa, ghajini gibi..). Hint filmi sevenler buraya

...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• 3 idiots da aşık oldum o adama :) çok beğeniyorum.fanaa çok farklı bi filmdi açıkçası.hiç de sevmedim.konu aşk mı devlet işleri komedi mi belli değildi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok severim

three idiots ve taare zamen par çok güzeldi

0|0
    0|0
    • benimde en sevdiğim filmler gerçektende mükemmel bir oyuncu ve yönetmen.

• Ghajini yi izledikten sonra 1 hafta depresyona girdim. Kalpana kalpana diye sayıklarken buldum kendimi.

0|0
    0|0
    • Hahaha hiç de etkileyici film değildi. O kadar söylerim müzik dinlemek insanın ruhuna zarar verir diye. Çok hassaslaşıyorsunuz. Adam orada sayamadım kaç diyi dövüyor hayran kalıyorsunuz ancak aynısı Cüneyt Arkın abimiz yapınca saçma maçma diye eleştiriyorsunuz. Haksız mıyım ? Haklıyım tabi gı. :)

• @soran Tamam izlerim bi ara. Teşekkür ettim

• rice ederim hanfendi :)

• ne zmn cıktı nerde bulablrm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 idiots da onun filmi miydi?

0|0
    0|0
    • evet onun ünlü olmasını sağlayan filmi diyebilirim ama dediğim gibi çok daha iyi filmleri var onu izle bence. tharee zaman par veya fanaa

• Aga Hint filmlerini seviyorum da öyle araya hint müzikleri figürleri girdi mi ayar oluyorum...

• bu aamir khan bütün müziklerini kendi söylüyo sıkıcı değil pek, bende sevmem bazen çok abartılıyop

Yükleniyor...