Müzik deyince aklınıza kimler geliyor?

Ve şarkılar sizin için neden var? Neden müzik dinleme gereksinimi duyuyorsunuz? Çoğumuz çoğu zamanımızı bilgisayar başında geçiriyoruz. Müzikte illaki açık oluyor. Çok farklı hayaller kuruyorum her dinlediğim şarkıda. 90'lar popu çok sevdiğimi müzikle ilgili her yorumumda belirtiyorum zaten. Feyste sayfa açtım az önce :D Sevenler varsa gelsenize beraber paylaşım falan yapalım :D Bilmediğimiz şarkıları öğretelim birbirimize. Reklam gibi oldu ama nolcak ki. Sevdiğimiz şeylerden konuşmayı hepimiz severiz.

link

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Teoman geliyor göksel geliyor sezen aksu geliyor :) link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Müzik deyince hep eskiler aklıma gelir: Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu, Zeki Müren, Bülent Ersoy vs... O eski şarkıcılar SANATÇI ünvanına layık insanlar. Şimdikilerden bi halt olmaz. Şimdikiler geçeci, bi kalıcılığı yok...

0|0
    0|0
  • fikret kızılok'u unutma sakın...

yeter ki

vurulmuşum

söyle sazım

yağmur yağsa

zaman zaman...

bu parçalar dehşet...

ama 90'lı mıdır bu parçalar bilmem..

kendisi rahmet etmiştir..

0|0
    0|0
  • 'neden müzik dinleme gereksinimi duyuyorsunuz' sadece bu kısmı soru olarak aldım.

Sen neden yemek yiyorsun? Hayatta kalmak için. Müzikte ruhun gıdası klişesine dayanaraktan

kendimi bogazın serinliklerine bırakıyorum elton john dan your song eşliginde.

0|0
    0|0
  • Sabahat Akkiraz

Şevval Sam

Güler Duman

Selda Bağcan

Zülfü Livaneli

Kişilikleri ve sesleriyle gönlümün en üst seviyelerindedir her zaman...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link Sezeni unutma

0|0
    0|0
  • Müziği severek dinliyorum çünkü rahatlama ve güncel sıkıntılardan arınmak için bir araç.

Genelde rnb dinlerim blues jazz slow klasik müziğide severek dinlerim.

0|0
    0|0
  • link pokeledim

0|0
    0|0
  • Bach geliyor.

0|0
    0|0
  • ***Sagopa Kajmer***

0|0
    0|1
  • facebookum olsa beğenirdim : / Link atasım var 2 leveldeym rööh ya :(

Nese adını sayıcam Levent yüksel - tövbe & sultanım / Sertap erener- kumsalda / Bendeniz - kırmızı biber / Serdar ortaç - kara biberim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• müzik benim gerçekten ruhumun gıdası ve ben müzik deyince Zeki Müren Sezen Aksu Whitney Houston Celine Dion Enrique İglesias Lionel Rrichie Soner Arıca Ezginin Günlüğü ve Ayna

0|0
    0|0
  • Partideymişim gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Sezenim Aksum

Duman

Mustafa Ceceli

ve ve ve Cengiz baba..

0|0
    0|0
Yükleniyor...