7 yasindaki kardesim aya ilk ayak basanin kim oldugunu biliyor?

Cok zeki buluyorum kardesimi. Ingilizce naber nasilsin kac yasindasin vs. gibi cumleleri kurabiliyor, dunyanin nasil, nerede dondugunu ve sonuclarini vs biliyor. Iki dil konusuyor yurtdisinda yasiyoruz. Turkceside fransizcasida guzel yani ve bazen ben bilerek ceviri yaptiriyorum bu kelimenin turkcesi neydi yaa diyip onu deniyorum ve sonuc harika.:) Bir de gecenlerde Interstellar'i izlemeye gittik ve filmin sonunda gozlerinin kizardigini gordum ve filmi bayagi bayagi yorumladi :D 7 yas icin fazla mi yoksa ben mi geri kalmisim yoksa kardesim cidden zeki mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• maaşallah maşallah ama çocukların hepsi 7 yaşına kadar her şeye açıktır. unutma 4 yaşında hafızlar var. ne verirsen hepsini alırlar ve kendini geliştirirler ve sürekli olarak onlarda birer sorgulama vardır. fazla bahsetme bu konulardan sadece gelişimine daha da yardımcı olmaya çalış. ilerisi için daha faydalı olmaya çalış bu yaşları sonra bulamazsın.

0|0
    0|0
    • Ben ileride gercekten iyi yerlere gelsin istiyorum hani oyle siradan bir sekilde olmasin. Tamam ben de universiteye gidiyorum iyi sayilacak bir bolumdeyim ama onun daha cok icatlarla ilgilenmesini, uzayi arastirmasini vs istiyorum ve bu tarz bir bolum okuyup dahi olmasini. Simdilik cook zeki, umarim ileride degismez. :)

• Yok yahu ama klasiklesmislerin disina ciksin kendini assin yani

• tecih hayırlısı o zaman...

Erkekler Ne Diyor 3

• Oda benigibi bende cocukken oleydim 2. sinifta basladim bole seyperle ilgilenmeye cogu kisi aya ilk ayak basani bilir ama 2. basani buzz adrini bilmez bence sen biraz geri kalmis olabilirsin ya da butarz seylwrle ilgisizsin buarada aya ilk ayak basan rahmetli neil diil o aya ayak basmadi abd arastirma icin sonradan basti tabi abd ile birlikte ruslarda aya gitti ama ruslarin aya gittigini bilen kisisayisi okadar fazladiil

0|0
    0|0
    • Valla ben Armstrong olarak biliyorum kardesimde oyle biliyor yani bilemem google'a sordum o da oyle diyor.

• Tamam ama bir abla tavsiyesi cumleye benim gibi diye baslama ve egitimini turkce aldigin dili daha anlasilir ve guzel kullan. Santaks ve imla hatalarindan bahsediyorum elbette.

• Mobildeyim ondan ole telefon t9 gibi bir ayarvar oda bozuyor benim gibiderkende bende 2. sinifta oleydim bilim ve uzayla ilgileniyordum simdi ise bilgisayar ve ya uzay muhendisi olucam

• Bilgi artık evrensel zeki olduğuna kanaat getirmek için bir pedagogdan iq testi yapmasını isteyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • maşallah demek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...