''Aklından Bir Sayı Tut'' John Verdon. Bu kitabı okuyan var mı aranızda?

''Aklından Bir Sayı Tut'' John Verdon.

Bu kitabı okuyan var mı aranızda? Yorumlarınızı alabilir miyim?

Ben okudum ve yorumlarımı paylaşmak istedim..

Çok güzel sürükleyici bir roman.. John'un ilk romanı olmasına ilişkin çok da tecrübeliymiş gibi yazdığı romanda, polisiye olaylar, seri katilin yakalanması, cinayetler ve detayları sergileniyor.. Gerilim, aksiyon seviyorsanız; düşünüp empati kurmayı seviyorsanız kesinlikle okumanız gerekir derim..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşla beraber iki kitap almıştık biri ''aklından bir sayı tut'' diğeri ise ''iskender''.Arkadaş sorduğun kitabı alınca bana''iskender'' kalmıştı daha kısa olduğu için ben bitirdim ama okumak için arkadaşın bitirmesini bekledim.Bugün bitirmiş getirdi.Bakmak için yeni fırsatım oldu.Her zaman yaptığım gibi önce arka kapağını okumaya başladımki soruyu gördüm :)

1|0
    0|0
    • Elif Şafak ın da ''firarperest'' kitabını okudum.. Deneme tarzı kitaplardan hoşlanmıyorum aslında, yorum olmamalı, direkt sürükleyici olaylar anlatılmalı.. İskender i de merak etmiyo değilim aslında.. ama okumıcam :))) polisiye daha gizemli oluyo nefes almayı unutuyorum resmen okurken :))

• adam manyak yazmış yaa, hiç beklemiyodum dermot u.. bir de başta ki o ''ördek dick im nerde'' diye olan konuşmaların katilin olması.. Hele ki yatak odası sahnesi süperdi.. Tam bi akıl oyunuyla yendiler :)

• Tekrarlıyorum kesinlikle Melekler ve Şeytanları okumalısın :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 123

456

789

Süper !

1|0
    0|0
    • Aynen ya :) kitabın kapağı bil eefsunlu..

Bay 658 .. muhteşem bitti ama yaa :)

• 123

658

789

böyle olması gerekmiyormuydu ?

• Evet öyle :) ama arkdaş kendi yorumunu katmış :)=

• hayır okumadım fakat bu paylaşımın için teşekkürler yıllık iznimde ilk okuyacagım kitaplardan birisi oldu. konusunu falan ogrenmek istemiyorum o yüzden son paragrafını okumadım

0|0
    0|0
    • olayları yazmam zaten :) ki insanlar merak etsin.. Sadece sürükleyici ve beyin fırtınasını tetikleyici bunu bil yeter :)

• Aklından bir sayı tut Kitabını okudum aynı yazar John Verdon'un 2. kitabı olan Gözlerini Sımsıkı kapatta güzel bir kitaptı.Yazarın 3. kitabıda çevirisi tamamlanmış öğrendiğim kadar ve kasım ayı 2. haftası yani 1 ay sonra çıkacakmış piyasaya

0|0
    0|0
  • Ben okumadım ama okuyan eşimden kopya çekiyorum:

"Fena kitap değil, kendini okutuyor. Akıcı. Ama çok da güzel bir kitap değil."

0|0
    0|0
    • bence kurgusu senaryaso muhteşem :) sen de oku eşinle fikirleş bakalım tavsiye ederim :)

• Sırada okuyacağım bit sürü kitap var :) Onlardan sonra belki... :)

• Okumadım kardeşim okudu ve niyetliyim başlamaya kardesimin anlattıgından hatırladıgım kadarıyla istatistik ve biraz yetenekle çok ilginc seyler başarıyormuş.

1 2 güne başlarım

0|0
    0|0
    • Adam tam detaycı.. Ayak izlerinin sırrı.. Muhteşem , çok etkilenmiştim o bölümden.. Ayak izlerinin açıklandığı bölümden yani :) Şimdi yazmiyim tamamen sırrı gitmiş olur :)

• okumadım... ama tercih sunduğun için teşekkür ederim... ilk önüme gelen kitapcıdan araştıracağım... benim de sana bi tavsiyem var... camille lavington'un "sadece 3 saniyeniz var" kitabı... okursan beni anlarsın...

0|0
    0|0
    • Tamam ben de bu tavsiyeni araştırıcam :) ama önümde bi seri var Millennium 3.. ''Ejderha dövmeli kız '' a yeni başladımm :)

• link veremiyorum galiba ama, kutsal bilgi kaynağı googledan bulabilirsin:)

• ejderha dövmeli kız ın filmi çok kötüydü. kitabı güzelmiş ama

• varya o dermot katil çıktı yuh ya çok güzel bir kitaptı

0|0
    0|0
  • 8- hayır okumadım

0|0
    0|0
  • arkadaş biraz anlatmıştı ama pek ilgimi çekmemişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha okumadım ama bu yorumlardan sonra yarım alırım..

Ama elımde kı kıtabı bıtıreım oyle. =)

0|0
    0|0
  • duydum ya bay 658 mi ne diyodu çok dikkatimi çekti ama o ara para yoktu almadım 15 tl az diyilki

0|0
    0|0
    • Canım kitap satan site war bi tane, reklam olmasın diye yazamıyorum da.. set halinde falan alırsan uygun oluyo.. 4 kitabı 60 tl ye aldım ben normalde 93 tutuyodu..ya da 2. el kitap alabilrsin.. 5 6 tl ye veriyolar..

Yükleniyor...