Müzikten 80 aldım. Morelim çok bozuk :(?

Kendime ve sesime güveniyordum. Ama heyecan her şeyi mahfetti. Elim ayağıma dolandı hocanın karşısında. Hiç bir şey yapamadım. Şarkıyı evde çok hoş okurken hocanın ve sınıfın karşısında okuyamadım. Ve 80 aldım. Çok ümitliydim. Hem iyi not alırım diyordum. Hem de hoca sesimi beğenir, koroya alır diye düşünüyordum. Ama olmadı. şu an müziğe karşı olan sevgim yok oldu diyebilirim. Hergün eve gelip şarkı söyleyen ben. Bugün yapmadım. Çünkü sesimde güzel değil, kendimde güzel değilim bunlar yetmiyormuş gibi rezil oldum. Bir insan bu kadar beceriksiz olur mu ya? Her konuda o kadar beceriksizim ki... Bir de öyle iğrenç okudum ki 80 bile fazla... Hocanın bile yüz ifadesinde bu vardı... Sınıftakiler o kadar iyi, rahat okudular ki en düşük not benim ki. şu an şarkı söylemekten, müzikten nefret ediyorum.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• meslek lisesi çıkışlıyım hiç unutmam bir gün müzik dersinden sınav oluyoruz hoca bütün sınıfa şarkı söyletti ben ise kendimden gayet emin bir şekilde gitarımla okula gitmiştim sıra bana geldi aldım gitarımı elime hem çaldım hem söyledim sınıftaki diğer arkadaşlarımın hepsi 100 alırken hoca bana 75 verdi ki o dönemde canlı müzik yapan gitar dersi veren konserlerde sahne alan ben nasıl yıkıldım anlatamam sana... müzik çok güzel bir şey sanırım sende topluluk karşısına çıktığında bir özgüven eksikliği oluşmuş bu her insanın başına gelebilen bir şey bence bu kadar basit bir şey için müzik denen mutluluğa karşı soğuma derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 80 adlın diye üzülme çünkü ben hiç alamazdım o notu

0|0
    0|0
  • bak ben müzik öğretmeniyim. anlattığın durumu hergün yaşıyorum. öğrencilerimin içinde o kadar yetenekli çocuklar var ki. hatta absolute olan öğrencim bile var. (duydugu her sesin notasını bilen) topluluk karşısında bir faaliyet göstermek gerçekten zordur. ben sahneye çıkarken bile bazen heyecana kapılıyorum. evde ne kadar çalışırsan çalış kitlenin karşısına cıktığında nutku tutulur insanın. kendine haksızlık etme yaşadığın olay gayet normal.

0|0
    0|0
    • Ama kendimi rezil olmuş gibi hissediyorum. Evde ki ben ve orda ki benle o kadar çok fark vardı ki. Bir de havalar da soğudu bugün boğazımda ağrıyordu, uykusuzdum yani anlayacağınız her şey üst üste geldi. Yorumunuz için teşekkür ederim beni az da olsa rahatlattı.

• Rica ederim. Bu olaylar normal şeyler merak etme kimseye rezil olmadin.

• Bvah vah vah

0|0
    0|0
  • 3-A sinifindan arkadasimizi alkislarla yerine uğurluyoruz

0|0
    0|0
  • müzik dedin teeee ilkokuldaki müzik hocamla aramdaki bir anım geldi aklıma he :))

0|0
    0|0
  • Ulan ilk kez sahneye çıkıp batırdığımda bu kadar kafaya takmadım.

0|0
    0|0
  • Muzik dinle

0|0
    0|0
  • Sen hala flüt MÜ çalıyorsun yoksa

0|0
    0|0
    • Saçmalama şarkı okuduk diye yazdım ya

• Takma kafana her genç Kızın başına gelir böyle Şeyler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.