Açlık oyunlarını izleyenler yorum yapabilir mi?

Sıkıcı mıydı nasıldı? İzleyenlerin yorumlarını alsam daha iyi olur..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Aslinda gitmek isteyipte gidemedigim flimlerden nete dusmesini bekleyecen gorusleri bende merak ettim

0|0
    0|0
  • Sıkıldım kapattım.

0|0
    1|0
  • İlkini eski sevgilimle sinemada izlemiştim.
    Güzeldi ama serilerini izlemedim.. Ama seriler genelde ilke göre kötü oluyor..

0|0
    0|0
  • Daha gitmedim hatta yeni haberim oldu, hafta sonu gidicem. Ama partlara bölünmüş bir filmin zevk vereceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • b*k gibi

0|0
    0|0
  • Gayet iyiydi ben begendm

0|0
    0|0
  • açlık oyunları 1 güzeldi ama ateşi yakalamak cok fazla abartılı bilim kurguydu hosuma gitmedi şimdi en son cıkanı izliyicem :D

0|0
    0|0
  • Harika filmdi baya basarili olmus yilin en lerine girer :)

0|0
    0|0
  • iğrenç bir filmdi

0|0
    0|0
  • Ben İzledim Filmde Herkesi Aç Bırakıyorlar Filmin Sonunda Herkes Birbirini Yiyor ;))

0|0
    0|0
  • Guzeldi..

0|0
    0|0
  • Ilkini sinemada izledim gayet guzeldi, 2. Sini evde izledim sonu disinda fena degildi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İki kere izledim mockingjayi ve kitabını da okudum.. Beklentiyi tam karşılamıyor ama asıl olaylar zaten ikinci kısma bırakılmış

0|0
    0|0
  • 1. filmini izledim. Kitabı çok daha iyiydi. Kitapta anlatılanlar distopik dünyayı pek yansıtabildiklerini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Aclik oyunlarinin 2 serisini izledim begeniyorum seviyorum alayci kusu izlemedim ama eminim guzeldir

0|0
    0|0
  • 1 ve 2 yi izledim çok güzel di ama alaycı kuşu izlemedim m. ediyorum ama izlicem

0|0
    0|0
  • Kitabıni okumuştum ve ilk defa bir kitabın filmini izlerken sıkilmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...