Merhaba. Ben sinema sektöründe çalışıyorum. Daha önce TRT ile bazı projelerimiz oldu. Gelecek sezon çekmek için dizi/film senaryosu arayışı içerisindeyiz.

Önceliğimiz; yürüttüğümüz komedi dizisi (sitcom) projesi. Bunun için senaryo, hatta senaryoda kullanmak için oluşturduğunuz tipleme, karakter ver skeçleri yollayabilirsiniz.

Bunun dışında farklı türlerde yazdığınız senaryolar da gözden geçirilir. Senaryolarınızı tasdiklediğinizden emin olun.

İlgilenenler özelden iletişime geçebilir, e-mail adresimizi vereceğim.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Benim türkçem iyi değil ama size hikayemi anlatmak istiyorum... Ben yurt dışında yaşıyorum sevgilim ise İstanbul'da. Sevgilimle kuzenlerimin sayesinde tanıştım benim kuzenler bir de erkek arkadasım aynı semte de aynı mahallede kallıyolar hatta dükkanı var. Ben aleviyim o ise sünni. Ben de kuzenimr söyledim onunla çıktığımı o kuzenlerim (2kız) hemen teyzemlere yetistirdiler ciktigimizi. Ve ben ilk bahar da yazin ailemle istanbula geliyordum. Teyzemler hep bizi takip ediyolardi görüsüyormuyuz diye hep burnumzdan getirdiler. Benim erkek arkadasmin dükkani teyzemin evinin karssinda. Bızim de orda evimiz var ve Allahin isine bakin o 2. teyzemin evide bizim evin karssinda. Bulusmamsmiz icin herseyi yapiyolardi benim erkek kuzenlerimi gönderiyorlardi ki benimle bulusamasin diye. Bizim bulusmamizi tek isteyen bir teyzem vardi (bu 3. Teyzem bekar, o 2 teyzem evli). Bizi hep tehdit ettiler teyzemide buluşmamız için hep tehdit ettiler çok göz yası döktük ama hiç pes etmedik biz hikayenin devamı var ama burada yazamam

0|0
    1|0
    • Hikaye demedim. Senaryo! Yani gerçekten üzerinde çalıştığınız, profesyonel teknikle yazdığınız doküman.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben hep zaten senaryolar kuruyorum buraya yazarsam çalarlar korsanlar

0|0
    0|0
  • Merhaba ben oyuncu olmak istiyorumb beni beni dizide oynatır mısınız

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yakın bir dostum var bu işler içinde cnntürkte çalısıyor istersen yazabililirsin

0|0
    0|0
    • CNN Yayın akışında Dizi/Film lere yer vermiyor.

• Kanallarla irtibat kurma ve proje ulaştırma konusunda sıkıntımız yok. Daha önce iş yaptık.

• O halde kimliği belirli belirsiz kişilerden bu siteden senaryo aramak basit insanlarin düşüncesiyle ilgiliyse konu daha iyi yerler bulabilirsiniz , egonuzdan ödün verirseniz birazda :)

• Ben Ben !

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir senarist arıyorsanız lütfen irtibata geçiniz senaristanbul@hotmail. com

0|0
    0|0
Yükleniyor...