2 Resim arasındaki 3 büyük farkı bulabilir misiniz?

Evet arkadaşlar 2 resim arasındaki 3 farkı bulabildiniz mi? Ben 2sini bulabildim 10dk dır bakıyorum 3.yü bulamadım.

link

Güncellemeler:
bulduğunuz farkları da yazabilir misiniz?
3. Farkın bunun bir fotoğraf olduğu, resim olmadığı söylentileri var (:

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

• Mnatık hatası var çünkü;resimler arasında diyor.yani en baştan 2 resim olduğunu kabul diyor .böylece kendisiyl çelişkiye düşüyor.adam bize 2 resim arasındaki 3. farkı soruyor ,3.fark resim olmadığı değil mi?o zaman 2 farkta yanlışa düşmüş oluyor.yanlışa düşünce resimler arası hiç bir fark olmadığı ortaya çıkıyor.

cevap :2 resim arasında 3 fark yok.hatta hiç fark yok.fark resimlerin fotoğraf olması

Bunun Türk uydurması olduğu ne kadar belli.cık cık :DD

0|1
    0|0
    • haha tuttum bunu (:

• Bir aşk filmi acıklı :((ama bence güzel

• hmm tamam izliycem bi hafta sonu (:

Kızlar Ne Diyor 16

• 1) Kızın elbisesindeki çiçek

2) Çocuğun üzerindeki beyaz çizgi

3) Fotoğraf ile resmi ayırt edemeyen bi millet.

4|1
    1|0
    • hmm olabilir aslında (:

• Evet. Bu maalesef ingilizcede de aynı.

• Artı olarak 4 farkta kazakta beyaz çizgi olması gerken kızın 2.fotoda gözü yarım çıkmış

• 3.fark bu bır resım degıl fotograf

1|2
    0|0
  • 3. fark çok saçma bir şey ama

0|1
    0|0
  • Biri siyahlı bebeğim üstündki beyaz çizgi diğeri de yine siyahlı ağlayan bebeğin üzerindeki kırmızı çiçek di mi ? Diğeri deeee mmmm.

0|1
    0|0
  • kızın üstündeki kır. çicek eksik kesin 3.sü o :D tek onu buldum :D

0|2
    0|0
    • onu herkes buldu yaa şansına küs (:

• 2. sağ alttaki çocuğun elindeki beyaz şey

3.ne kadar saçma olsa da bunun bir resim değil fotoğraf olması (:

• Bu bir resim değil fotoğrafmış açıklaması bu çok saçma :D

2|1
    0|0
  • sol resmin solndaki gözlklü kadnın kucağndaki bebeğin üzerndeki elbsenin çiçeği var dğer resmde yok bi onu buldum :DD rezilliikk...

0|1
    0|0
  • noel baba gibi biri var onla alakalı mı ki

0|1
    0|0
  • ben birini buldum diğerine de bakıyorum.

0|0
    0|0
  • bende bu soru sorulan öğrencilerin akli dengelerinin yerinde olup olmadığı farkını buldum :)

0|0
    0|0
  • bende 2 tanesini buldum ücüncüye bakıyorum :)

0|0
    0|0
  • hiç bulamadım :D

0|0
    0|0
  • bende bulamaidm

0|0
    0|0
  • bir tanesi en sağdaki bebeğin kolunun altında şey yok 2. soldaki ağlayan bebeğin hırkasında 3.yü ben de bulamadım tumblr dan mı buldun bu resmi.?

0|0
    0|0
  • Bence 3.fark sağdakine dikkatli bakarsanız eni daha kısa o olabilir

0|0
    0|0
  • bulamadım ama genel bişey galiba bariz ortada biz göremiyorz:(

0|1
    0|0
    • tıkandım kaldım 3. de (:

• fotoğraf biraz içeriden kesildiği içindir o ya..

• ozaman belki fotorafın orjinali bu değildir :/

Erkekler Ne Diyor 11

• en sagdaki bebek üzerinde 1 kırmızı cicek eksik en sagdaki bebekte de üzerinde beyaz serit eksik

soldan ikinci bebek altına yapmış aglıyor. digeri ise öylesine aglıyor :p

0|1
    0|0
  • ben bulamam yahu.

0|1
    0|0
  • Bu tipşeylerle zaman kaybetmeye değmez :) Aradaki farkları bulmak bir fayda sağlayacak mı? :) Cevap hayır o yüzden boşuna zaman kaybı :D

0|0
    0|0
    • insanın biraz düşünmeye, kafa dağıtmaya falan da ihtiyacı var kardeş.. bu mantıkla gidersen yapılan şeylerin %80i sadece zaman kaybı, uğraşmaya deymez...

• bu düşünme değil ki dikkat etme eylemi :) farklı bakış açıları mevcut elbette, birde muamma var demişsin ondan sonuç alınamayacak birşey için çabalamak yersiz değil mi? Bazende arasında fark olmayan resimlerde fark var diye aspargas haberler oluyor amerikada şöyle oldu, avruğada şu oldu gibi belki bu da öyle olamaz mı? Millet saatlerce bakıyor inat yapıyor bazen 1 fark bile bulamıyorlar, bulmalarıda mümkün olmuyor çünkü aynı fotografın copy paste hali olabiliyor :) Bu tipşeyler yaşanıyor ondan.

• 1 en sagdaki küçük çocugun tişörtündeki yazı ve

2 en soldaki aglayan kız çocugunun giyisisindeki kırmızı renkli işlemeli gül resmi

0|1
    0|0
    • evet 2si böyle.. ama 3 yok işde (:

• 3. de noel babanın arkasındaki beyazlık olabilir diger resime göre sanki biraz kırpılmış gibi orası

• tişörtünde yazı olmayan en sagdaki çocugun yüzünün yarısı yok gibi o olabilir

• ben de geçen buna ne kafa yormuştum yaw. :)

0|1
    0|0
  • Zaten gözüm bozuk 3. yok

0|1
    0|0
  • Gözlüklü kadının gözleri sağda yeşil, solda mavi. hadi alın bakalım :D

0|0
    0|0
  • Ben 3 ünüde buldum sanırım ama doğruyu şöyleyecekmisin onu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • 2 tane buldum da

belki de 3. fark yoktur

0|0
    0|0
  • 3.fark resimlerin eş zamanlı olmamasıdır:)

0|0
    0|1
  • Buldum

1) en sol alttalki ağlayan bebeğin çiçeklerinden kahverengi olan eksik

2)en sağ alttaki bebeğin elindeki kadının kucağında olan işte onun elindeki bilt kayıp

3)Soldaki resime dikkatli bakarsan sağdaki resime göre daha büyük sağ taraftaki resimin en son kısmında bu kesilmeden dolayı bazı şeyler kısmen çıkmamış sağdaki resim en olarak daha küçük ..

0|1
    0|0
    • Muratinsetiable nickli üye sölemişti demn . Soru şu cevaplamamışsın sen . Kimlerin profil fotoğrafında kendi resmi var die sormuş soran çocuk yapıştırdı cvbı biliomuş helal olsun fotoğraf çekilir resim çizilir die ..

• kesinlikle (:

Yükleniyor...