En sağlamından korku filmi hangisi sizce?

en güzel en etkileyici korku filmi sizce hangisi? robotlu saldırılı bişey istemiyorum ürpertici olsun

0|0
22|92

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 91

• ajdarı izle

0|0
    0|0
  • Kalk gir şimdi kapına bir kilit daha at, çok kolay oluyor benim için açması ve işin zevki kalmıyor hatta odanı da kilitle. Kesici aletleri kaldır, ip var bende onunla geleceğim çok eğleneceğiz. :)

0|0
    0|0
  • Benim Filmim nasilmi

Simdi seninle Helikopter turu yapiyoruz Istanbul Bogazi Üzerinde ve ben birden Helikopterden Denize birakiyorum kendimi ve Sen Korkudan ciglik atiyorsun aaa

Vehaut Seninle Otabanda seyir aliyoruz ve ben tempo 260 lardayim ve Sen Korkularda.

Nasil bir film

:)

0|0
    0|1
    • Senin korku filmini sormamış usta :)) ya sen beni hep güldürüyosun :)) en beğendiğiniz korku filmi hangisi demiş :)) sen fantezini yazmışsın buraya :)) hahaha

• angustakus aynen bende senin gibi gülüyorum senin haline hep arkamdangeliyorsun :)

Kiz nedemis Korku flmi sormus dogru benimde Korku Filmim var ondan kesintiler verdim Sen bilmiyormusun ben Yesilcam Yildizi Karanlik Kaya :=) ) )

• korku fantastik ögeler içeren film türleridir. Gerilim filmleride abartılsada gerçekçilik payı olan filmlerdir. zaten Robotlu bir korku filmi yok.

korku filmlerinden iyi bulmak da çok zor orta karar bir film. karanlıkta ve tek başına izlemeni tavsiye etmem. bir dene korkmak istiyorsan bazı sahneleri çok ürpertici.

Drag Me to Hell

0|0
    0|0
  • Eğer ki bu söylediğinde samimi isen yani gerçekten izlerken korkudan altına mıçmak istiyorsan dabbe cin çarpmasını ve zehri cin i izle ben öyle korku filmlerinden korkmam ama bu filmlerin sadece ilk 10 dk sını izledikten sonra 1 hafta kendime gelemedim haberin olsun ha bu arada korkmak istiyorsan sakın sesi kısma :D

0|0
    0|0
  • ya bu korku fılmlerınden ne anlıyosunuz arkadas sureklı ses efektlerı ıgrenc goruntuler ne dogru durust bı hıkaye var ne gercekcılıgı var ınsanı dusundurmuyo ogretmıyo duygusallık yok bı durusu yok boyle fılmlerı ızleyerek zman kaybı yasıyorsunuz

1|0
    0|0
    • heyecan yasamk ıcın ıste evet bı manası da yok ama ben sevıyorum ekrana kıtlenmeyı

• valla ben bıtıremıyorum o tarz fılmlerı ama the walkıng dead dızısını takıp edıyorum hıc kacırmadan cunku orda bı olay var hıkayesı var bos degıl yanı bence bıraz daha degısık tarzda fılmlerde ızle hosuna gıdecektır

• ne tarz seversın psikolojık gerılım mı hayaletlı mı cınlı mı yoksa anlık olarak mı korkutsun sahneler...?

1408

doğmamış

dosya 39

en kralından : Silent hill

ve en orgınalınden: The exorsist (1973) önerebilirim.. :)

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinden pek anlamam ama testere diyelim bari:/

1|0
    0|0
  • teksas katliamı ve tepenin gözlerini tvsiye ederim.

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Git yat güzelim bu saatte korku filmi mi izlenirmiş.

0|0
    0|0
  • Ne zevk ama bu saate tek basina korku filmi :) ya neden komedi izleyip miss gibi uyumayi denemiyrsun :)

1|0
    0|0
  • filmin adı:3.5 tAVSİYE EDERİM.:)

0|0
    0|0
  • musallat 1 i izleyebilirsin en korkuncu nedir bilemem ama:) Neden korku izliorsun ki.. Macera ya da komedi iyi gider bu sıcaklarda :)

0|0
    0|0
  • Beni görmen yeter akşam uyuyamazsın :))

Ben seni gördüm ve akşam uyuyabileceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Darkness Falls dibin düşer haberin olsun :D

1|0
    0|0
  • The Shining, Pet Sematary, Devil, The Happening, The Thing

1|0
    0|0
  • Korku filmi pek yoktur , yada insanlar artık korkmuyor herhalde, gerilim tarzında önerebileceğim orjinal ismi Frontiere (sınırda) olan fransız yapımı bir film var,

0|0
    0|0
  • link paranormal activity 3 bunu çok korkunç buldum ben

0|0
    0|0
  • korkunç bir film tüm serisi mükemmel:)) link

1|0
    0|0
  • uhrevi tarzı filmler izlersen korkarsın bunlara dabbe serisi örnek gösterilebilir,saygılar

1|1
    0|0
  • testere serileri :D

0|0
    0|0
  • Gülyabani :)

0|0
    0|0
  • woman in black hem yeni hem güzel

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Musallat 2

0|0
    0|0
    • Komedi nan o :)) turk korku fılmlerı komık oluo

• Türk korku filmleri komik oluyo düşüncesiyle izlenildiği için öyle bence :) Filmin gideri var.:)

• musallat dabbe halka

0|0
    0|0
  • hiç bir korku filminin etkisinde kalmadım o yüzden tavsiye edebileceğim bir korku film i yok.

0|0
    0|0
  • paranormal activity

amerikan büyüsü

dabbe

musallat

garez

halka

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 22

• hayatımın bir dönemi aşırı korku filmi izlerdim ama çokda korkunç değiller. gerçekten korkmak istiyorsan sana tek önerim Türk korku filmlerini izle. semum,musallat.. neden? çünkü içinde gerçek bişiler var cinler..ayrıca bazıları Kur'an dan ayetlerde içeriyor (semum) tabi daha çok korkutuyor insanı :)

0|0
    0|0
  • korku filmi izlesen azıcık uykun varsa o da kaçar :D

1|2
    0|0
  • Poltergeist filimine bakınca çok korkuyorum ve o nedenle onu seçiyorum :)

0|0
    0|0
  • Sen fotoda ki halinle caddeye çıksan en afillisinden bi korku filmi çekersin zaten :):)

3|2
    1|1
  • The mirrors 1/2 rec 1 her yere yazdım bu soruya da şaşmadan yazabilirim...:)) Ayrıca fragile de iyidir...:)

0|0
    0|0
  • hergün en iyi korku filmi diye en az 3 soru cevaplıyoruz. Bıkmadınız mı sormaktan. yanda arama diye bir bölüm var oraya yazın artık binlerce cevap var.

1|0
    0|0
  • ben ençok sanırım en son paranolmal activity serisinden etkilenmiştim. aynaya bakamaz oldum uzun bir süre :S

0|0
    0|0
  • Michael Myers =)

Elm Sokagı kabusu

Kanlı Hasat

Teksas Katliamı

0|0
    0|0
  • Stay Alive

1|0
    0|0
  • paranormal activity çok korkunçmuş :D

0|0
    0|0
  • Dabbe -

0|0
    0|0
  • korku filmleri genelde komedi oluyo bana gore :D

1|0
    0|0
  • teksas katliamı izle,

0|0
    0|0
  • Aynaları izledikten sonra bir hafta aynaya bakamdım :) bazen evde yalnızken hala korkoyum bakmaya :s Bide garez var o daha da korkunç...

0|0
    0|0
  • Ne tarz korkulardan hoşlanıyorsun onu söyle şimdi bana hemen yardımcı olayım ?

0|0
    0|0
  • korku kapanı serisi.

0|0
    0|0
  • laneli ev. işkence odası. elm sokagı kabusu. omen 666 (bunu şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Paranormal Activity serisi :))

0|0
    0|0
  • rose red konagı -gece karanlıkta tek basına izleyince tabiki

0|0
    0|0
  • kanlı hasat :/

0|0
    0|0
  • Teksas Katlıamı.

Çok sevıyorum bu filmi sıkılmadan izlerim her daim.

0|0
    0|0
  • Ben korku filmlerini genelede gülmek için izliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...