Atari oyununda hangi oyunlar favorinizdi?

Birden aklıma geldi. Benim mario, road fighter, islander, snow bross, tank,.. :D

0|0
8|68

En İyi Erkek Görüşü

• Excitebike, Double Dragon, Street Fighter, Adventure İsland 1, Bomberman, Tank 1990, Tsubasa, Süper Mario Hepsi hala aklımda duygulandım mendil verir misiniz :'(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• Çok var hepsini sayamayacağım.

90 tank ta bütün tankları vurduktan sonra gidip kartalı patlatırdık sırf gıcıklık olsun diye bazen :)

bomber man da ise oyunu kendiniz başlatmadan kendisi başlarsa ve biterse siz start dediğinizde hiçbir şey almadan 9 10 bomba döşeyebilen birisi olarak başlardınız. :)

popeyes falan vardı. ıspanağın köşede olduğunu uzun süre tahmin edememiştik
    ya da mario da 4-2 den 8-4 e geçişin olduğunu.. ah eski günler..

1|0
    0|0
  • goal 3 efsanedir.. buz hokeyi, futbol ve basketbol oyununu çok oynardım gerçekten harikaydı ya :))

1|0
    0|0
  • Biraz baktım ve sevdiğim oyunları ekledim. Kesinlikle unuttuklarım vardır ama kabaca şunlar:

http://i.imgur.com/Oi5XxXP.png
    +Road Fighter

1|0
    0|0
  • Pacman candır o değilde geçen restoranda hamburger ekmekleri pacman olmuş oynuyorlardı http://i.hizliresim.com/VykZ5v.jpg

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/8EVoNV.jpg

Hergun yarim saat oynarim.
    Biyigina tukurdugumun kanalizasyoncusu.

2|0
    0|0
    • hehe. yanlis oynaynca. bende tv yi doverdim :-)) s

• Bomberban 90tank falan vardi.
      Soccer da kosamayan bide sipa.
      90 lar iyiydi be aga öh

• Commodore 64 zamanlarında Last Ninja 3, Myth, Thunderbirds, Footballer of the Year en çok onaydıklarımdı.

1|0
    0|0
  • Super mario Bros, Ice Climber, Tank. Ve aslında bilinmese de bahsettiğiniz "Atari" aslında Nintendo'nun ilk konsolu olan "NESéin çin malı versiyonudur. İşe NES'i de katacak olursak Zelda'lar favorimdi :)

1|0
    0|0
    • oyundan fazlaca anlıyosn :D

• Oynayacağı kadar oynadı zaten. Ben kendimi bildim bileli yaptığım şeyle mutlu olmaya çalışıyorum, oyun oynayarak. Daha güvenilirler :)

• tabiki hayat senin istediğin gbi yaşamak da hakkınızz

• voooooo çok mario ve segada tusubasa oynamısımdır ama mario efsanemdir. tankda oynardık ailecek ula ne günlerdi ya :D

1|0
    0|0
    • tank çok kollektif bir oyundu :)

• yıldızlarıda hep sen kapıyorsundur :D yıldız alan büyüyordu böyle kocaman oluyordu diğeri gariban gariban kalıyordu :D

• diğeri kuşu koruyodu :)

• ördek avı

1|0
    0|0
  • Mario, contra, Street Fighter II Collection :)

1|0
    0|0
  • tank mario contra pacman

1|1
    0|0
  • Mario

1|0
    0|0
  • Street Fighter. tumblepop. snow bros. king of Fighter. hagar. mortal Combat. Punisher. captain comando. kovboylu bir oyun vardı ismi aklıma gelmiyor birde hagar tarzı Dinazorlar felan vardı o oyun aaaa metal Slug onuda unutmamak lazım

1|1
    0|0
  • diana sister (süper mario nun atası), ry tape (need for speed in atasıdır, wizard of war, islander, snowbross.

1|0
    0|0
  • mario<<3

1|0
    0|0
  • prensesin kızını kurtarmak şimdi olsa banane istemeyemi gitcem

1|0
    0|0
  • bomberman
    super mario
    tank
    circus
    contra

1|0
    0|0
  • popeyes bide road fighter çok severdim

1|0
    0|0
  • Kiz senin canini yerim, hatun haliyle bir de oyun saymis, benim favori contra, street fighter, kof, tekken vs...

1|0
    0|0
  • Mustapha diye bir oyun vardı , ne kadar jetonumu yedi bilemezsin Kahretsin :D

img01.alkislarlayasiyorum.com/.../58539_1.jpg

0|0
    0|0
    • hımm onu bilmiom mortal kombatı biliom :) A bir de ninja turtles vardı :)

• Aynen, Mortal Kombat bende oynuyordum fakat bu oyun aklıma geldi sen yazmışssın yukarda zaten ondan başka birtane koyayım dedim :)

• hemm anladım :)

• Tsubasa , world cup 98 , power rangers ve tabi ki son bölümdeki prenses ve canavarın merakıyla bitirdiğim süpermario

1|0
    0|0
  • tank ve mariyo bide adventure ısland

1|0
    0|0
  • Tsubasa mortal combat ve mario

1|0
    0|0
  • mortal kombat.

1|0
    0|0
  • Bombermanda yanlışlıkla Koyduğum bombaya

az mı oturdum =(

1|0
    0|0
  • contra yüzünden abimden az dayak yemediğim doğrudur

1|0
    0|0
  • final fight ; o metroda içine girip dövüşmek bayağı heyecanlıydı :) hagar vardı

1|0
    0|0
  • süper mario street fighter..

1|0
    0|0
  • olimpiyat oyunu vardı ismini unuttum. bide mario var

1|0
    0|0
  • Snow bros. Ne efsane oyundu. Hızlı tar topu fırlatma çıkıyordu bir de büyük büyük kar topları atıyorduk hemen kar oluyordu adam. Süper oyundu ya. 2 kişi hele çok zevkli oluyordu.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 8

• Islander, mario, tetris hey gidi

1|0
    0|0
  • Mario - tank

1|0
    0|0
  • Tank 90, Contra, Hudson's Advanture Island, Circus Charlie, Binary ve Bomberman. :]

1|0
    0|0
  • super marıo

1|0
    0|0
  • Tank, mario..

1|0
    0|0
  • Super mario

1|0
    0|0
  • İsimlerini mi hatırlıcam ki şimdi :/ ama bir tane uçak oyunu vardı bir de kuş vuruyorduk falan

0|0
    0|0
    • sky fighter ve duck hunter

• Off hatırladım gene çocukluğumu ya :( ne güzeldi şu an çocukluğumla ilgili en ufak bişi görsem altın bulmuşum gibi seviniyorum ha :( şu ipadimde ki ğcmdeki telefonumda ki oyunlardan şu atariden aldığım hazzı alamıyorum ya hüzünlendim be :( var ya şu an bana biri atari alsa sevincimden havalara uçarım heralde he teknolojik yeni bir ürünn almış kadar ya da ne bilim bir buket çiçek almış kadar gözlerimin içi gülerdi :( bende ne içlendim ha doldum taştım kız :D

• aynen konusurken de mitlu oluyorum bir donmek istiyorum gerilerie, teknoloji azdi amacok mutluyduk

• mario

0|0
    0|0
Yükleniyor...