İstanbul'da yaşayanlar? :)?

İstanbul'da yaşayanlar ne tavsiye edersiniz? Yarın ne yapmalıyım mesela?

Güncellemeler:
Ne zaman gelmeyi düşünüyosun? Sen böyle yapınca daha iyi anladım İstanbul'un kıymetini :)

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Evinde oturmalisin canim

0|1
    0|0
    • Annem gibi konuştun canım

• Gizli olmak iyidir mesaj bölümüne abazalar dolmaz neyse iyi geceler diyorum başka bir soruda belki beni yakalarsin gizli kullanici degilken Allaha emanet :)

• Memnun oldum gizli bayan bir daha karşılaşırız umarım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Ortaköy e gitbir kumpir ye, Pierre loti tepesine çık bir tük kahvesi iç yanında da gül nane aromalı nargile ohh miss sonra bas git Taksim 45liğe çok nezih güzel ortamı vardır :)) aa bak gün bitmiş :D

0|1
    0|0
  • İstanbul'da yapılcak hiç bişey yok kalmadı bence çok sıkıcı gelmeye başladı bana sürekli düşün düşün gitcek bir yer bulamıyorum şahsen varsa bir öneriniiz alırım bir dal -.-

0|0
    0|0
    • Bu soruyu sormadan önce ben de böyle düşünüyodum ama aldığım cevaplar sonrası İstanbulu sevmeye başladım :)

• bir yorumlara göz atayım o zaman :)

• albatros

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ortakoy ordan bebek sarıyere geç balık ye don mecidiyekoye birde masaj yaptır hatuna sonra akşam çık takıl taksime taksim 45 lik iyidir ama kapıya çıkmak sigaraya lanet bişey qubaya gir cihana selam gotur kadir ustadan aksaraya eliizaya git aksaraya gidersen yeri degiştirmişler adresi sorucan aksaraya inince ellizaya gidersen dj murata selam gotur iyi eğlenceler..

0|0
    0|0
  • Neresindesin ona göre tarifat verelim :)

0|0
    0|0
  • avm lere gıt kanka.. hava soguk en ıyı vaktı orada gecer

0|0
    0|0
  • Tarlabaşından 7 gram sigara çöz, galata merdivenlerde şarap iç, gece 3 gibi kasete geç. Yatmadan da bir çizgi al.

0|0
    0|0
  • taksime

0|0
    0|0
  • Ne yapmak istiyorsun onuda söyle

0|0
    0|0
  • istiklale git akşam üstü.. al biranı in kuleye otur orda insanları izle

0|0
    0|0
  • araban var mı?

0|1
    0|0
    • yok ama buluruz

• karşıda bıtek polonezköyü bılıyorum sabah kahvaltısı veya özel bır hafta sonu sevgılınle gıdebılcegın en guzel yerlerden

• Aynen oraya geçen sene gitmiştim kahvaltıya harika bir yer özellikle yeşille iç içe olmak isteyenler için

Yükleniyor...