Size göre dünya tarihinin en iyi komutanı?

Evet gençler herkes anketi oylasın.

• Selahattin Eyyubi
    10% (2)12% (2)11% (4)Oy Ver
  • Napolyon Bonapart
    0% (0)12% (2)6% (2)Oy Ver
  • Fatih Sultan Mehmet Han
    35% (7)19% (3)28% (10)Oy Ver
  • Jül sezar
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • Mustafa Kemal Atatürk
    50% (10)51% (8)50% (18)Oy Ver
  • Timur
    5% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Hannibal Barca
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adolf Hitler

0|0
    1|0
    • Çok zeki bir insan tartışılmaz. Fakat onu koymadık kardeş :) Sonra stalin var var daha ço var yani :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah aşkına Atatürk ü nasıl şık haline getiriyorsunuz utanmiyorsunuz değil mi?
    Bu soru ' Atatürk ten sonra... diye baslamaliydi..!

1|0
    2|2
    • Seni ilgilendirir mi bu? Atatürkten ve okulda anlatılan tarihten başka bilgisi olmaya beyincikler yorum yapmasın rica ediyorum. Sen bu kadar cahillikle yorum yapmaya utanmıyorsun dimi?

• Mustafa Kemal Atatürk

1|0
    1|2
  • ALİYA YOK

1|1
    0|0
  • Allaha binlerce şükür ki büyük komutanlar yetiştirmiş bir ceddin evlatlarıyız. Laf olsun diye değil 7 düveli dize getiren M. Kemal Atatürk dünya tarafından kabul edilmiş bir askeri dehadır.

0|0
    1|0
  • Peygamberimiz.. O ne guzel komutandi..

1|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk

0|0
    1|0
  • Sorman ayıp tabiki de Atatürk

0|0
    1|0
  • Fatih Sultan Mehmet

1|1
    0|0
  • Sultan Alparslan, Fatih Sultan Mehmed, Mustafa Kemal Atatürk ;)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ismini taşimaktan gurur duydugum
    Fatih Sultan Mehmet Han

3|1
    0|0
  • Halid bin Velid, İskender, Fatih... bunlar değişik adamlar. Timur, Hannibal ve Atatürk ise strateji açısından çok üst düzey kişiler...

1|0
    0|0
    • Halid bin velid savaş kaybetmemiş nadir komutanlar tam anlamıyla savaş komutanı diğerlerine oranla halid bin velid daha öndedir o yüzden hiç koymadım seçeneklere. Hannibalın stratejisi tartışılmaz zaten :)

• :) hadi kal sağlıcakla. kolay gelsin

• Eyvallah sağolasın :D

• hepsi de harika komutanlar birini seçmek çok zor.. ama ben Napolyon diyecem galiba..

0|0
    0|0
    • Napolyonun fatih hakkındaki sözünü biliyomusun? bilsen napolyon yerine fsm derdin kardes :D

• yani bilmiyorum ne söylediğini ama burada birbirlerine neler söylediğini değil komutanlıklarına baktığımız için Napolyon dedim şahsi görüşümdür :)) sen hangisini seçerdin? :))

• Ben eyyübi barca yafa fsm derdim sanırım

• Selahattin Eyyubi

1|0
    0|0
  • adı güzel kendi güzel peygamberimiz hz. muhammed sav.
    başbuğ Cengiz han
    başbuğ fatih sultan mehmet han
    başbuğ Atilla
    Başbuğ Timur
    başbuğ Mete han ve daha sayamadığim nice yiğit Türk başbuğlari
    Dünyanin en iyi komutanlari Türk başbuğlaridir

1|0
    0|0
    • senin fikrin elbette Türk başbugları fakat cengiz han ı pek sevmiyorum

• l*n olm uza git şurdan ağzımı bozdurma benim sanane olm sanane? Ben soruyomuyum sana niye seviyosun diye?

• beynin yok mu senin görende seni osmanlı torunu sanacak kes sesini abilerinin yanına git hadi ocakta ülke kurun. Kafayı yemişsin sen.

• Mustafa Kemal Atatürk

1|0
    1|0
  • En iyi komutan demişsin.. Ruhuyla, fikriyle, şüphesiz kitabıyla hala 1.5 milyardan fazla insanı komuta eden Hz. Muhammed (s. a. v) nerede?

1|0
    1|0
    • Savaş komutanı kardeşim Peygamber efendimizin savaş sayısı az seçeneklere koyduğum insanların hayatı savaş.

• Atatürk hariç o ayrıca siyasi lider.

• Mustafa Kemal Atatürk

0|0
    1|0
  • Fatih 'te iyidir ama hepsini toplayıp bir çuvala koysan bir Mustafa Kemal etmez !

0|0
    1|0
    • Yapma kardeşim Mustafa Kemal Atatürke her zaman saygım var fakat diğerleri çağının en iyi komutanlarıydı.

• Onlar var olan ordularını kullanarak bir yerlere geldiler ama Mustafa Kemal döneminde Osmanlı çöküşteydi , düzenli ordu denen birşey neredeyse yoktu , Atatürk halkın vatan sevgisini görerek onları bir araya getirdi ve çok doğru askeri stratejik kararlar alarak tüm halkın ve zayıf kalmış askerin güçü ile 7 düveli dize getirdi, o diğer komutanlardaki askeri güç Atatürk'te olsaydı şimdi belkide ABD 'nin 10 katı toprağımız ve gücümüz olurdu...

• Tabikide MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...

2|0
    1|1
  • Hz. Muhammed (s. a. v)

1|0
    0|0
  • Hz. muhammed

1|0
    0|0
  • A ve C.

0|0
    0|0