Şehrinizde beğendiğiniz/beğenmediğiniz neler var?

Oturdugunuz şehir neresi? ve şehriniz begendiğiniz/begenmediğiniz neler var? gezip görülecek yerler için önerir misiniz?

0|0
17|24

En İyi Erkek Görüşü

• ÇANAKKALE. anlatılmaz yaşanır. anlatmaya da gerek yok diye düşünüyorum şehrimde gezilecek yerleri. tüm türkiye hatta tüm dünya farkında Çanakkale de neresi gezilmesi gerektiğinin.

Tek kötü yanı; ALTI DİRİ, ÜSTÜ ÖLÜ BİR MEMELEKET olmasıdır. malesef...

2|0
    0|0
    • Ç.kaleyi seven brini buldm ben orda okuyrm bi türlü sevemedm yia :/ Ama herkeze memleketi gzl tabi

• ben şahsen pek sevmem ama kordonundan ve en az kilitbahirden faydalanırım mümkün olduğunca. sen merkez de mi okuyosun. ilçelerinden birinde mi? hani resimlerinede bakınca sanki göz aşinalım var gibi geldi. terzioğlundan mı desem acabaaa:))))

Erkekler Ne Diyor 23

• Denizli gibi lanet bir şehir görmedim. İnsanları çok yozlaşmış , imparatorluk gibi her türlü insan var , çınar desen apaçi,abaza dolu , dar pantolon giyenler saçları abartılı şekillendirenler kendisi prenses sanan erkek seçen kızlar. Üniversiteyi izmirde okuyacağım kaçmanın yolunu buldum :)

0|0
    0|0
  • kayserideyim beğenmediğim hiç birşeyi yok hayat ucuz trafik yok şehir planı çok iyi düşünülmüş insanlar dürüst kalabalık değil.tek kötü tarafı gençlere yönelik kafe türkü bar vs gibi şeylerden yoksun bana göre olmadığı iyi öyle yerler şerr den başka birşey geirmez şehrimize.

0|0
    0|0
    • kafe olsa guzel olurdu. insanlarn vakit gecirebilecegi yerler sonucta..

• hiç yok demedim var ama bi ankara istanbul kadar yok.

• İstanbul.. Beğendiklerimi sıralamaya kalksam burda sabah olur. O denli aşığım bu şehire.. Tek beğenmediğim noktası trafik.. Ve iettnin bazen yaptığı saçmalıklar. Genel olarak ulaşım diyelim...

Ama normal bişeydir bu çünkü istanbul şehir falan değildir.. Ülkedir İstanbul.. İstanbul Cumhuriyeti !

1|0
    0|0
  • ankarayi sevmiyorum. Ne kadar kro,maganda tip varsa burda. Onlarn en sevmediğim özelliği ise doğan şahin gibi arabalarla havalı olduklarını sanmaları .d 4 kişi dolusup elalemin karısına kızına bakmalari yok mu :)

1|1
    0|0
  • beğendiğim, temiz havası, beğenmediğim kızları

0|0
    0|0
  • balıkesir sadece sahil tarafını seviyorum harici berbat

0|1
    0|0
  • yalova gece kulüpleri sabahlara kadar süren sahil aktiviteleri termal kaplıcaları trafik derdi yok gürültü yok güzel bi şehir kafa dinlemek için

0|0
    0|0
  • bursa'nın en güzel yanı hem dağa hem denize yakın olması..yani hem kışın hem de yazın tercih edilebilir...sevmediğim yanı ise topişleriyle anılıyor olması..hee bi de şu bayırları yok mu !

0|0
    0|0
  • Bursa Güzel şehir,Şehrimi seviyorum Türkiye geneline bakacak olursak bence bursa yaşam için ideal bir şehir :)

0|0
    0|0
  • istanbul trafigi uyanıkları insanı insanlıktan çıkaran herşeyini sevmiyorum.. ama gezilmesi gerekn dünyadaki en önemli şehir istanbul dur buda bir gerçek..

0|0
    0|0
  • Ankarayı seviyorum bide deniz olsa dadından yenmez

0|1
    0|0
  • Bursa yemyeşil şehir ve taraftarı paha biçilemez:))))))

0|0
    0|0
  • İzmir de yaşıyorum. Her yer apaçi kaynıyor :@

0|1
    1|0
  • Estambul

1|0
    0|0
  • trafik dışında begenilmeyecek bir yanı yok

0|0
    0|0
  • Marmaris. Cafcaflı ama içi boş bir şehir

0|0
    0|0
  • Köprü trafiği-E5 trafiği-otoban trafiği Bütün hepsi boğaz manzarasına değer :)

0|0
    0|0
  • beğenmediğim izban var onu yapan zihniyetin bennn

0|0
    0|0
  • Eskişehir herşeyini seviyorumda bide deniz olsaydı keşke

0|0
    0|0
  • İzmir ve Ankara.

0|0
    0|0
  • MuŞ Merkez BAL Meşhur :)))

0|0
    0|0
  • Antalya city .. Sıcak dışarıda dolanınca hemen pişiorum :( Göze batan bni rahatsız eden eksikleri liman biraz kirliymiş geen gittm çekirdek kabukları dolu röööh .s ya

0|0
    0|0
  • Penisilvanya...neyi meşhur olabilir:)

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 17

• avm yok

koton-mango-zara-bershka- vb yok

migros yok

yok yani hiçbişey yok

en önemlisi sevgilim bu şehirde yok o yüzden fazlasıyla çekilmez

kırşehir

1|0
    0|0
  • istanbulun insanlarını sevmiyorumm istanbulu trafiği sevmiyorum zor bir şehir

0|0
    0|0
  • fazla kalabalık olması ve fazla modern olunması.. ilkel yaşamak istiyorum :( Trabzon'da olmak,ordaki insanların mizaçlarına bizzat şahit olmak,bolbol gülmek, içime temiz havayı çekere uyanmak istiyorum

0|0
    0|1
    • Umarım Tabzon' a gitikten sonra inş. yine aynı düşünürsün :))) insanlarını iyi analiz et :))) Havası temiz evet fakat nem seni zorlar çoğu zaman hava bulutlu ve yağmurlu kısaca havası bunaltıcı :)

• ooo hayır olsun..

• olur inşallah. ordaki kızları hiç hiç hiç sevmiyorum ama yapacak bişey yok

• kıbrıs_girne her tarafını beğeniyorum özellikle deniz bi harika =) tabi tek kötü yanı bu sıcaklarda çekilmemesi :S

0|0
    0|0
  • Ankara.. Atakule yeter =)

0|0
    0|0
  • İstanbul...

Aşığım bu şehre. Kız Kulesi, Bebek'i, Taksim'i, Emirgan'ı, Moda'sı, Eminönü'sü daha niceleri...

Tek sevmediğim tarafı trafik çilesi ve kalabalığı...

0|0
    0|0
  • ana gibi yar,memleket gibi diyar olmaz demişler :) memleket beğenilmez mi bee :)

0|1
    0|0
  • BURSAA altı evliya üstü eşkiya olsada kışın uludağ 1saat yakınında yazın kumla mudanya vs en fazla oda 1 saat sabah kalınca bugün denize gideyim diyerek plan yapablıyorsun

0|0
    0|0
  • İstanbul ne garip insanlar var her çeşit insan dolu kime güveneceğin kime güvenemeyeceğin belli değil aa bak bu iyi diyorsun kötü cıkıyor kötü diyorsun iyi cıkıyor böyle garip böyle saçma :)

0|0
    0|0
  • Herkesin birbirine tanıdık, akraba olmasını seviyorum. Deniz var çok yakınlarında. Tatil imkanları mevcut. Şirin yer.

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum burdan.kafa tek dostum yok.olsa ne olcak.gidilcek bi yer yok.yapılcak bişe yok.tez zamanda kurtulurum inş.hiç ama hiç sevmiyorum burayı

0|0
    0|0
  • Estanbul.

Sevmeyen ölsün

0|1
    0|0
  • istanbul'un trafik çilesi...

0|0
    0|0
  • İzmir===> Çeşmealtını beğenmiyorum denizi çöplük yapmışlar. Onun dışında her yeri beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • antalya sıcağı berbat ya ama denizi ve sahili harika

0|0
    0|0
  • çanakkaale gelip görülesi bir şehir

heleki şehitliğimiz bambaşka ...

0|0
    0|0
  • izmir.. genel olarak seviyorum rahatlığını çok seviyorum başka bir şehirde bu şekilde dolaşsam linç ederlerdi. sıcağını sevmiyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...