Canım çok sıkkın. Sizin canınız sıkılınca ne yaparsınız?

Ben canım sıkılınca Bakırköy sahile iniyorum. Yalnız başına orada gezinen aşıksüratli birisi varsa o benim selam verin.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Müzik dinliyorum kendim geliyorum bence sende dinlemelisin canım.Ya da aç bir film izle zekanı zorlyacak şeylerle uğraş.Ben genelde böyle yapıyorum ya da puzzla alıyorum 1500 parçalık oturuyorum yapıyorum:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Torrent. Binlerce müzik, film...

0|0
    0|0
  • demin gördüm seni ne mendebur herifmişsin :)

şaka bir yana tek başına olma arkadaşlarınla vakit geçir

0|0
    0|0
  • benimde canım sıkkın...yine kitaplarıma gömüleceğim..genelde öyle yaparım.

0|0
    0|0
  • Benim de an itibariyle çok sıkkın canım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sadece canım sıkıldığında gittiğim bi yer var. yanlız başıma oraya giderim son gelişimden beri yaptığım hataların analizini yaparım ne kadar saçma olsa da.. olsun maksat vakit geçsin :D canım sıkıldığında yalnız kalmayı tercih ediyorum. çünkü böyle anlarda genelde sinirli oluyorum başkalarına yansımasını istemem : )

0|0
    0|0
  • Bakırköyde İstasyon Cafeye uğrayıp şansına iyi birileri çıkıyorsa dinleyebilirsinde.Ben canım sıkılıkca öyle yapardım bazen..

0|0
    0|0
  • havadar bi yere giderim tabi arkadaşlarımla gırgır muhabbet:D havadar derken dağ bayır açık alanları ve de yüksek yerleri severim :D

0|0
    0|0
  • bakırköyde losta git çok güzeldir arka bahçesi ben de bakırköyde oturuyorum şuan işteyim canım çok içmek istedi bakırköyde olsam kesin oraya uğrardım

0|0
    0|0
  • seLamün aleyküm:))

benim canım pek sıkılmaz kolay kolay... hep bi meşgalem vardır... gece bile telefon susmuyor kapatıyorum artık... kadın kız dğeil arkadaşlar durmuyor:D

0|0
    0|0
  • Hayırdır niye moraliniz bozuldu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...