Türk Dizileri Hakkında?

Türk dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yabancı dizilerle de küçük bir kıyas yapalım hazır konuyu açmışken...

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nerede, nasıl yönetildiği belli olmayan bir şirket ve işleri şirket yönetmekten başka her şey olan iyi giyimli insanlar.

Ha bir de, koyu renkli jip ve belde taşınan silahlar.
    Jip ile giderken de iphone ile konuşmayanı dövüyorlar..

Jip ile yolda seyreyleyen esmer ve kirli sakallı keko da muhtemelen köydeki kendisi gibi barzo olan bir büyüğünü ziyarete ya da platin saçlı kezban sevgilisini kötü adamların elinden kurtarmaya falan gidiyordur.

Bu arada mahallelinin de ağzı torba değildir ki büzesin.
    Sürekli dedikodu yapıyorlardır.

Bu işte bizim dizi anlayışımız..

image.cdn.haber7.com/.../...782950440_h1069869.jpg

0|1
    0|0
    • Dizi sektöründe pek ilerleme kaydedemedik. Dizilere bakınca Türklerin çektiği ilk dizilerden pek de farklı olmadığını görüyoruz. Ufak tefek değişimler var tabi ama özünde hâlâ aynı, pikachu ile raichu gibi yani. Yabancı diziler biraz daha gelişmiş, dar görüşlülükten çıkmış. Her konuda dizi yapıyor adamlar: zombi, vampir, gladyatör, ortaçağ, fantastik, polisiye... Ama yönetmenleri suçlamıyorum. Çünkü adam parasına bakıyor. Çekmeye kalksa bizimkiler iyi bir zombi dizisi çekemezler mi, çekerler. Ama düşünsenize, kenan imirzalıoğlu zombi olmuş geliyor, çağatay ulusoy çekip kafasından vuruyor onu falan... Halk bunu izler mi? İzlemez. Bizim halkın izlediği şeyler belli, baldızına sarkan adam olacak ya da yengesiyle gizli aşk yaşayan yakışıklı biri. Bir de dizidekiler sürekli fitne fesat yapıyorlarsa tamam, olmuştur o dizi.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Pek bir ilerleme olmuyor. bir diziye basliyosun sevdim derken ya civitiyor ya da kaldiriliyor. dizi veya film dediğin tadinda kalmali. bizimkiler sınır nedir bilmiyor. ama halkin da sucu var. izledigi dizilerin neslini yurutuyolar iste. her sene ayri bir isim ama ayni olaylar. yabancilardan uyarlanmis bazi diziler var. ama bazi insanlarimiz sadece cakma olduguna bakiyor. oyuncular hakkini veriyosa diziyi guzel yapiyorsa birde buradan bakilmali. uyarlayaninca ozenti olunmuyor bir su bakis acisindan vazgecemedik. ilerlememiz pekte mumkun degil

0|1
    0|0
  • Güneydoğu, ağa, töre, zengin aileler, ihtiras, dalavere olan dizilerden fenalık geldi. İnsanların sınıf atlama çabaları, Güney doğunun feodal yapısının şirinleştirilerek legalleştirilmeye çalışılması, dalavereler, kadınların meta olmaktan mal olmaya devşirilmesi. Aslında Türkiyemizin genel durumunu yansıtıyor. Hele şu açılım sürecinden sonra güneydoğu dizilerinde patlama yaşandı. Kaliteli 2-3 dizi gezi olaylarına kurban gitti. Yine en güzeli hayvan belgeselleri sanırım.

0|0
    0|0
  • Yabanci diziler ' kisisel gelisim ' i amaclar.
    Turk dizileri ' reyting'i bu yuzden uzattikca uzatirlar. Turk dizileri zaman kaybi gercekten...

0|0
    0|0
  • türk dizileri?
    konuşmaya değmeyecek kadar kalitesiz basit ve berbatlar.

0|0
    0|0
  • Yabancıların çakmaları

0|0
    0|0
  • Hep aynı konu hiç yaratıcı değiller ve samimi değiller bir behzat amirim vardı samimi onu da kaldırttılar:(

0|0
    0|0
  • türk dizileri saçma sapan yabancı dizilerden de çalmaya başladılar

0|0
    0|0
  • Trt nin dizileri iyi, izliyorum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tamamen vakit öldürmek için yapılmışlar aynı bu site gibi :)

0|1
    0|0
  • Turk dizileri berbat en iyileri yabanci olan american horror story, spartacus, game of throns ve dexter :D

0|0
    0|0
    • Game of thronesa tavsiyeler üzerine başladım. Üçüncü sezonun ortasında sıkılıp bıraktım. Daha sürükleyici bir şey bekliyodum. Bence the Walking Dead ve Fringe bin basar Game of Thronesa.

• Naptın bee :D Çok nadirdir walking deadin sıkıcı bölümleri. Fena sarar walking dead.

• Yok yaa bir yerden sonra ask giriyo isin icine :D

Yükleniyor...