Bu konuda bilginiz var mı_?

internete girerken nelere dikkat ermeliyiz? yasak olan şeyler var mı varsa cezası neler?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Filim indirmek, başkalarına küfür ve hakaret etmek, çocuk p*rnosu izlemek. bunların hepsi suç ve cezası vardır. Mesela adnan oktar. Sanalda şahsına hakaret ve küfür eden kişilerin mahkemede iflahını kesmiş :)

0|0
    0|0
    • aslında ben bu soruyu arkadaşımın beni korkutması üzerine sordum. o arkadaşıma göre internet ve sosyal medya üzerinden halkı örgütlemek, onları eylem yapmaya hazırlamak, herhengi bir siteden prn filmi izlemek veya indirmek yasak ve 1000 tl (en az) cezası var. bunları yaptığımdan değil ama üniversitede eylem yapmak için oluşturulan gruba sosyal medya üzerinden bir alakam vardı. yani endişelenmeme gerek yok demi?

• bir tek çocuk p*rnosu izlemenin cezası ağır diye biliyorum :) hatta google'den çocuk p*rnosu arayanların ip adresleri istenmiş. ceza vermek için. google gizliliğe önem verdiği için bu listeyi vermemiş :)

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Uyuşturucu, çocuk p*rnosu , ensest ve kumar yasadışı ve bu içerikteki sitelere girenlere hapis cezası var...

Onun dışında cezası olan birşey yok, p*rno izlemek yasak değil yani...

0|0
    0|0
  • Bu soruyu soruyorsan ceza almanı sağlayacak herhangi bişey yok demektir :)
    Sadece Deep Web'in cezası vardır orda da yüzeysel şekilde bile dolaşmak gayet zor :)

0|0
    0|0
  • Hiçbir cezası olmaz

0|0
    0|0
  • cezası yok korkma :D

0|0
    0|0
  • Kimseye küfretme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0