Şöyle sonunda vay anasını avradını diyebileceğim filmler önerebilir misiniz?

şöyle sonunda vay anasını avradını diyebileceğim filmler önerebilir misiniz?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• 1984 eğer ki sosyal mesaj içeren film seviyorsan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapay Zeka, Zaman yolcusunun karısı, Zindan adası ki bu filmi izlememiş olanlara acırım gerçekten inanılmaz, Koğuş, Insidious, The orphan, Ejderha dövmeli kız milenyum serisi 3 filmi de izleyebilirsin. Korku kapanı, Kimlik Identity, Otel 3, Garez şimdilik bu kadar.

0|0
    0|0
    • kimlik identity zaman yolcusunun karısı ve garez i izlemedim.. zindan adası hakkında da kesnlikle katılıyorum san..

• İdentity
    Olagan supheliler
    The others
    Old boy
    Fight clup
    Zindan adasi
    İcinde yasadgm deri :)

Benm kafadasn daha tavsiye eddiymi ;)

0|0
    0|0
  • Soruya girmeden herkesin Sırp filmi diyeceğini tahmin ettim. B. kunu çıkartmışlar o kadar abartilacak bir film değil.

0|0
    0|0
    • evet biraz önce arkadaş aydınlattı.. senin gibi o kadar abartılacak değil hatta iğrenç bile dedi. bende vazgeçtim

• Abartilacak değil dedim, yoksa harbiden iğrenç ama psikoloji felanda bozmaz.

• tamamdır teşekkürler..

• se7en izlemediysen izle bence başları biraz durağan geçiyor ama sonunda ağız dolusu bir küfür ediyorsun

0|0
    0|0
    • Brad pitt in filmi izledim.. sonunda harbiden iyi sövmüştüm :))

• bir sürü sahne var öyle hapisanedekiler falan olsun neyse izlemeyenler olabilir spoiler vermiyelim fazla :D

• scarface , esaretın bedelı , para avcısı , goodfellas , mr nobody , v for vandetta , leon sevgının gucu , ama bence ızlemedıysen scarface ya da leon ama bı fılm ızleyıcısıysen bu fılmelrın hepsını ıkısıer defa ızlemıssındr

0|0
    0|0
  • p*rno AS:DASD

0|1
    0|0
  • 6. his :D

0|0
    0|0
  • remember me

0|0
    0|0
  • aklıma da gelmedi birden sorunca :D D:

0|0
    0|0
  • Baslangıc. Yarının sınırında. Kelebek etkisi 1.

0|0
    0|0
Yükleniyor...