Rap hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rap müzik dinleyen varsa kimi dinlediğinizi yazar mısınız? Mesela ben Xir Gökdeniz ve Allame dinliyorum.

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• benim rap tarzım biraz sert ve bilinene göre daha farklı oldugunu düşünüyorum bir sürü rap cı var sevdiğim mesela bilinir diye umutlandıgım apo var. gekko g, pharell, t.ı. hurt , busta rhymes, pop sanatcısı olarak bilinen ama asıl tarzları rap olan lil wayne, snoop dog

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• link Rap müzik denildiğinde atalarını unutmamak gerek :) Sagopa ötesi yoktur rap aleminde.

0|0
    1|0
  • 90'larda üretilen ABD üretimleri hale efsanedir gözümde. Türkçe'sine hiçbir zaman ısınamadım, hızlı konuşmak rap yapmak değil..

0|0
    0|0
    • o zaman sagopa dinleyeceksin. ceza değil. rap ona yakışıyor çünkü.

• Birkaç kere denk geldim çok sarmadı bir de abuk sabuk bir röportajını okumuştum soğudum :) Ama Türkçe rap'de duyduğum en iyi sound onda doğru. Fakat 2pac, LL Cool J vs gibi asılları varken gerek görmedim açıkçası. Pink Floyd varken Mor ve Ötesi dinlemek gibi.

• düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Allah Rap'in Cezasını verdi. Bide sana puhanım dokhuz khankaaaaaaa.

1|0
    0|0
  • Eminem gerisini dinlemem

1|0
    0|0
  • rap müzik dinlerim evet hayki,yas,patron,erman ender,sansar salvo ve terapi dinlediklerimin arasında

1|0
    0|0
  • Dr. Dre & 50 Cent tartışılmaz rapin patronlarıdır...

1|0
    0|0
  • sagopa kajmer bir ekoldür. türkiye de daha kimse onun eteğine erişememiş ve eline su dökemez vaziyettedir. o müziğin küfürbaz delikanlısıdır... o rapin kadife sesli şövalyesidir. şarkılarında söylediği bir tek anlamsız ve boş söz yoktur. insan onun şarkılarını dinlerken beyin fırtınaları yaşıyor. her sözünün altında yatan manayı bulmak için çabalıyor.o ceza gibilerine en güzel BAYtar, o başka biri, o Yunus ÖZYAVUZ.

0|0
    0|0
    • Senin Sagopa dediğin herif ona buna dava açarak para kazanmaya çalışıyor. Dini kullanarak hayranlarını artırmaya çalışıyor. Ben de eskiden severdim sagopayı ama o rap yapmıyor ve artık pap i bırakacağını söyledi. Gerçek rap dinlemek istyiosan Allame dinlemeni öneririm

• nasıl istersen

• aynen öyle. ben nasıl istersem. keyfim de kahya olarak çalışıyorum : )))) daha ötesi vaaar mı? ama senin için bugün bir de allame dinleyeceğim. sadece senin için. sen sevdiğin için. olduuu muuu cici kızzzz:))))

• kendisiyle tanışman 2003 yılını buluyor. beni o kadar etkiledi ki ergenlik döneminde kendimi tamamen rap e adamıştım. unutulmaz yıllardı. türkçe rap olsun, yabancı rap olsun her türlüsünü dinlerdim. hatta forumlarda tartışmalara katılarak deli gibi zaman harcardım raple ilgili başlıklarda.

bugün hızlı konuşmamı ve farklı düşünmemi sağlayan etkenlerin başında rap geliyor. olgunlukla birlikte artık eskisi gibi rap e kendimi adamasam da hala takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • sago rap te en ön niza mayın malzeme mayın :D

0|0
    0|0
  • Lil Wayne ve Cezayi dinlerim

0|0
    0|0
  • Türkiye de çok yanlış anlanan bir müzik türü

0|0
    0|0
  • bi sevemedim şu tarzı :)

0|0
    0|0
  • selam şıkayet etme lıtven bence şarkı nasıl yapılır

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir şey bana kalırsa

0|0
    0|1
  • mc fark etmez parçaları iyiyse dinlerim ama en sevdigim CEZA

0|0
    0|0
  • dinlediklerin beş para etmez nefret dinle bakim

0|0
    0|0
  • Rock ın gardaşı :)

0|0
    0|0
  • red , rota , kamufle

0|0
    0|0
  • Hiç iyi şeyler düşünmüyorum:D

0|0
    0|0
  • sagopa tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insanlar anlamıyo diye kötü gösterilen isteneni değil gerçekleri söylediği için sevilmeyen müzik tarzıdır sokak kültürüdür herkes anlamaz.

1|0
    0|0
  • herkes rap müziğe neden böyle ön yargılı hiç bilmiyorum, güzel şeyler çıkıyor aslında.

isimlerini hatırlayamadım ya uzun süredir dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • dinliceğim son müzik tarzı

0|0
    0|1
  • Sagopayı tek geçerim..

0|0
    0|1
Yükleniyor...