Film önerisiiiiiiii?

Bana şöyle kaliteli bir film lazım. Tercihen Güney Kore filmi olsa iyi olur. En son no tears for the dead filmini izledim, çok beğendim fakat şu imkansız aşk olayının biraz daha yoğun işlendiği bir film lazım bana çünkü bu filmde değinilmemişti bile diyebilirim. Ama film güzeldi yani aksiyon sahneleri falan. Bana bu tip bir film lazım. Hadi öneriler gelsin.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Listedeki filmlerin yanı sıra 2015-2018 arası bizi bekleyen devam filmlerinden bazıları: Crouching TİGER Hidden Dragon II: The Green Destiny, Teenage Mutant Ninja Turtles 2, The Bourne Betrayal, The Smurfs 3, Paranormal Activity: The Ghost Dimension, The Hunstman, Insidious: Chapter 3, Death Race 4, Transformers 5, Pacific Rim 2, Madagascar 4 ve Godzilla 2

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• pek alakası yok ama belki hatırlarsın; jumanji

0|1
    0|0
    • izlemiştim baya eski ama güzel bir film

• Onu da izledim :) Aamir Khan filmlerinden neredeyse hepsini hatta

• tekrar tekrar izlenir :)

• Chugyeogja diye bir güney kore filmi var. imkansız aşk değildi konusu ama... başka bir şey gelmiyo aklıma çok yorgunum :)

0|0
    0|0
  • aksiyon filmi arıyorsan mekanik var. jason statham'ın bir çok filmi var böyle hepsi çok iyidir

0|0
    0|0
  • vanşla sky yeter sana :D

0|0
    0|0
  • Tam senlik bir filmim var da uhmm

0|0
    0|0
    • adı neymiş?

• Hatirlayamadim sanatsal ask filmiydi, el ele bile tutusmadan ask bu kadar anlatilir. Neyse gelir aklima, sen kim ki duk'un filmlerden basla once. Bos evi izle ilkbahar yaz sonbahar kisi izle ben soylerim sonra.

• boş evi izledim saatler ha konuştular ha konuşacaklar diyerek geçti :)

• virüs
    naklen terör
    mazisi olmayan adam
    ölenle ölünmez ( en son izlediğim çok süper film )

0|0
    0|0
    • ölenle ölünmez benim bahsettiğim film işte. gerçekten çok iyiydi. Yalnız film kırmızı başladı kırmızı bitti. O ne kanlı sahnelerdir ya :D

• aslında o seriyi hiç izlemedim aklıma gelmişken izleyeyim baştan sona bari :)

• Yakıştırmadim... cok ayipppppp nasıl izkemezsin

• Virüs güzel filmdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim önerebilecegim kore dizisi. boys over flowers ( Yaban cicegi ). Film olarak bilmiyorm melegim keske yardmci olsam.

Ama bu da korelilerin izledigim en guzl dizisi :))

0|0
    0|0
    • Listedeki filmlerin yanı sıra 2015-2018 arası bizi bekleyen devam filmlerinden bazıları: Crouching TİGER Hidden Dragon II: The Green Destiny, Teenage Mutant Ninja Turtles 2, The Bourne Betrayal, The Smurfs 3, Paranormal Activity: The Ghost Dimension, The Hunstman, Insidious: Chapter 3, Death Race 4, Transformers 5, Pacific Rim 2, Madagascar 4 ve Godzilla 2

Yükleniyor...