The walking dead izleyenlere?

Şu ana kadar dizi hakkında ne anladınız? Dizi ne anlatmak istiyor?

Güncellemeler:
filmin asıl amacı kapitalizmdir. kapital olan kişiler birlik içinde yaşıyor ve daha sağlıklı görünüyordu. aldıkları şeyler onları hayatta tutmaya yarıyordu. kapitalizmle yaşamayanlarda ölü gibi ruhsuz ve buna sahip insanları öldürmekle yani kapitalizmi bitirip doğal yaşama sürüklemekle tehdit ediyordu. filmde öldükten sonra herkes aylak olacak demesi de zaten bu anlamı taşıyor. sen tüketmezsen ve bu yaşama uymazsan zaten ölüsün bizim için demektir. teşekkürler arkadaşlar cevaplar için.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Insanlarin asla pes etmeyecegini gosteriyor bazilari vazgecti ama her seye ragmen yasamaya devam edenler var ne bir amaclari ne bir planlari var sadece yasiyorlar.

0|0
    0|0
  • insanlar her zaman aynı

0|0
    0|0
  • Nedir ki

0|0
    0|0
  • hiç bişe :) amaçsız dizi:)

0|0
    0|0
    • film değil dizi kardeşim sen benden de çok saçmaladın

• Güzel toplam -10 Xperin oldu şimdi engelleyebilirim ;) küfür ile sadece basit insan tahrik olur ve basit düşünen insan tahrik olacağını düşünür. Eğitim seviyemiz bu yüzden zekayı etkiliyor. Şimdi sessizce gidebilirsin :)

• hahahha

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence zombi felaketi hepsi için bir kaçış ve yeniden başlama şansı oldu. Çoğu kişide bunu görüyoruz. Olmak isteyip de olamadıkları karakterlere büründüler hepsi.

0|0
    0|0
  • amacı yok be izlemedim ama biliyorum

0|0
    0|0
    • Hiç bir dizi amaçsız çekilmez kardeşim sadece anlamlar gizli.

Yükleniyor...