Arkadaşlar, sesi kötü olup, çok çalıştıktan sonra şarkı soylemeyi başaran var mı?

Arkadaşlar, sesi kötü olup, çok çalıştıktan sonra şarkı soylemeyi başaran var mı? Neler yaptınız neler uyguladınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır bu imkansızdır. Ses dogustan gelen bişeydir. Ses kotu olup çalışarak guzellestırılemez. Ses eğitimsiz ise çalışarak geliştirilir.

0|0
    0|0
    • kardeş, ses telleri de kas yapılıdır geliştirilir. ses renginde çok ufak değişiklikler yapılabilir diye okudum internette. Burada da var bunu diyen arkadaşlar. Neden imkansız ki? Sen de anlat bilelim :)

• Hayır. İnternette her yazana bakmayın ben bizzat işin içindeyim. Ses eğer rengi guzelse tonu uygunsa geliştirilir. Yoksa gelıstırılemez. Ses yine kotu kalır.

• http://vocaroo.com/i/s1noZ1cKiC6R bir dinle :)) çok kısa

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuzenim canli örneği berbat ötesi idi ama gitar calamaya baaslafiktan sonra inanamiyorum bu onu diye

0|0
    0|0
    • ya neler yaptı da o hale geldi bir anlat :)

• Baglama calmaya calisirken bir seyler mirildaniyorum :d

0|0
    0|0
    • ya olsa ben de mırıldicam da, yok işte ne yapak. Bari ilk baştakine göre bir gelişme var mı? :))

• Var var olur seninde:d

• o zaman alayım sazımı :D eyvallah

• ben varım şimdi de gitara gideip söylemeye çalışıyorum bişeyler

0|0
    0|0
    • iyi sonuçlar almaya başladın mı? ne zamandan beridir uğraşıyorsun çalışıyorsun? Biraz anlatır mısın? :)

• 3 senedir ve iyi sonuçlarda aldım hoca yardım ediyo zaten

• peki neler yaptırıyor? benim evde yapabileceğim şeyler neler mesela? (enstrümanım yok)

• Şarkı sesim çok kötüdür fakat şiir çok güzel seslendiririm programlarda hep ben sunucu olurum filan annem de Trt spikeri idi sanırım biraz genetik :)) ama sesi kötü olup geliştim diyerek şarkı söylemek saçmalık bu ülke Sinan Akçıldan çok çekiyor zaten :D

0|0
    0|0
    • orası öyle de, şiir sesi ile şarkıcı sesi bir olmuyor. Sen de haklısın biraz ama bir bakalım. Saz ile beraber söyleyebilecek kadar işte geliştirmek istiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu konuya serdar ortacı örnek olarak verebilirim. Nerden nereye geldi adam

0|0
    0|0
    • sevmiyom o adamı boşver. sen bildiklerini anlat bana :))

• demek ki neymiş, her bilgi ayıklanmazmış :D

• Yok. Ama srsim kötü olmasına rağmen; güzel seslilere inat bağıra bağıra şarkı söylerim.

0|0
    0|0
    • ya söylerim ben de çekingen değilim ama insanı da şimdi iğrenç bir sesle rahatsız etmenin de anlamı yok dimi ama :))

• Bizde var. Ama çalmayı bilen yok :D

• adres veriyim yolla bana :D

• sesin rengi hoş olduktan sonra ritm duygusu ile her şey mümkün

0|0
    0|0
    • sesimin renginin nasıl olduğunu bilmiyorum pek. Hani nasıl anlarım nereden başlamalıyım? Bu konu da bilgin var mı?

• nağmeli kısımları kısa tutarak kotarmak mümkün. abi kısa zamanda amatör bir kaydını heyecanla bekliyorum

• woow heyecanlandım şimdi :)) hacı mikrofon yok. kayıt edemiyorum malesef. Pc mic zaten tozdur carttır curttur iğrenç ses alıyor. (camlı görüşmelerden hatırlıyorum). Ama inşallah peşini bırakmicam :)

Yükleniyor...