Sevgilinize ( mesela ) kızıp moraliniz bozulduğunda veya üzüldüğünüzde kendinizi nasıl avutursunuz?

Mesela ben televizyon izler kafamı dağıtmaya çalışırım ya da bilgisayarda oyun oynarım. İçinden çıkılmayacak bir problemse çözüm ararım. Arkadaşlarımla konuşurum ya da nette bu tip problemler yaşayan insanların çözümlerini ararım. Çözüm bulamasam bile kafam dağılır...

Tabi bazen de karamsarlık çöker kalırım öyle..

Peki ya siz?

• Aynı senin gibiyim ben de..televizyon izlerim ya da net
    26% (11)6% (1)20% (12)Oy Ver
  • En iyi arkadaşımı ararım buluşur dertleşirim
    30% (13)22% (4)28% (17)Oy Ver
  • Aman ne takacağım..açarım müziği göbek atarım..rahatlatıyor valla
    12% (5)6% (1)10% (6)Oy Ver
  • Bir büyük rakı gider..
    7% (3)28% (5)13% (8)Oy Ver
  • Öyle moralim bozuk oturur düşünürüm..:( off of..
    25% (11)38% (7)29% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sadece oy vermeyin bence. Yazın aynı zamanda. Sadece oy verdiğinizde çok da anlaşılmıyor tepkiler :) Şimdiden teşekkürler

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Valla kolay kolay moralimi bozmam da, bozdurtmam da..

Ama diyelim ki, moralim bozuldu.. Çok fazla kafaya takmam, çünkü sevgilimin kısa bir süre sonra gelip benim moralimi düzelteceğini bilirim.. Belki de o zamana kadar bile moralim yerine gelmiştir bile..

Asla kendimi kötü duyguların esiri yapmam, onlar benim esirim olsunlar.. :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hiç takmam günlük hayatıma devam

1|0
    0|0
  • tosun paşayı izlerim süt kardeşlerinde gideri var gerçi:) nadirende köyden indim şehire:)

1|1
    0|0
  • kenidmi arkadaslarimla bulusup kafa dagitmaya giderim sonra eve gelip sakin kafayla dusunurum olan biteni bu arada muzikde dinlerim ne oldu nasil duzeltilebilir bir durum haksiz degilsem bile duzeltmeye calisirim vazgecmem sevdigimden kolay kolay mucadeleciyimdir ..

1|0
    0|0
  • çok takıyorum kafama böyle şeyleri. bir de o gün barışmazsam uyuyamam.

1|0
    0|0
  • cem yılmaz gösterilerinden birini izlemek iyi gelir

1|1
    0|0
  • Soruyla alakasız cevap : O değil de, parantez içerisindeki "mesela" nedense eniştenin de bu siteyi okuyor olduğu izlenimi uyandırdı bende.

1|0
    0|0
    • Yok formata uysun istedim o yüzden eniştede problem yok :)

Ayrıca olabilir de üzülemez miyim ben sevgilimle ilgili bir konuda :P

• Kankam var canavar gibi, ararım, dağıtırım aklımı.

1|0
    0|0
  • Biraz üzülür sonra günlük yaşantıma aynen devam ederim

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • başkasını arar onla takılırım

0|0
    0|0
  • ne dedin sen ne dedin sen diyip tekme tokat dalarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• yemek yapmayı çok severim. canım sıkılınca güzel bir yemek yaparım şöyle hünkar beğendi falan. çok canım sıkkınsa gider uyurum.hiç olmadı nete takılırım.o da olmadı güzelce giyinip kuşanıp makyaj yapıp dışarı çıkar bi arkadaşımla sıcak çikolata içerim.o beni yumuşatır zaten.

1|1
    0|0
  • sevgilime kızıp moralim bozulduğunda biraz beklerim benia ramasını etmesini aricaktır aramazsa bende aramam zaten.ve ben aradığında telefonda ona anlatacağım neye bozulduğumu üzüldüğümü onunla benden özür dileyecek ve sevgi sözcükleri sarfettirecek şekilde konuşucam ve o bunları deyincede ben rahatlamış olucam :)

1|0
    0|0
  • Valla moral bozukluğuna en iyi gelen yemek içmek benim için.Şöyle kocaman çikolatalı bir pastayı tek başıma yiyebilirim böyle bir durumda.Mümkünse mutfakta yaşarım bir süre ne bulursam yer içerim.Ama tvdeki diziler de kafa dağıtmaya bayağı yarıyo.Başkasının derdine üzülürken yada sevincine gülümserken kendi sıkıntımı unutuyorum.

1|0
    0|0
  • hem C hem D

1|0
    0|0
  • göbek atarım eğleniirim çoşarım kafa dağıtırım

1|0
    0|0
    • aha bir tane daha :) üzgünsün üzgün böyle derdinden telmaşa olmuşun nasıl göbek atıyorsun yahu :)

• muzik e dans hastasiyim ama keske bu durumdada bunla avuta bilsem kendimi.ya arkadasima deyib icimi bosaltirim.yada oylesin ekara-kara dusunurum neden niye deye

1|0
    0|0
  • fazla rahat olma gibi bi problemim var hiç bir şeyi takmıyorum. ama bana bahane olur zaten fazla alkol tüketmem yasak derdim var der içerim ama sonra müzik açar göbek atarım o da sarhoşluktan derim. :D. bana ne ya o yansın beni üzdüğüne :D.

1|0
    0|0
    • Allahım üzgünken nasıl neşeli olabiliyor sunuz :P benim dünyam kararıyor :) çok kıskandım çok

• üzgün olduğum anlar çoooook nadir olduğu için onu da üzgün müyüm lan ben diye sorgulayamadan geçiyor :D

• Neşen daim olsun :)

• arkadaşım müsait değilse resim çizip müzik dinlerim

1|0
    0|0
  • yakın arklarımla konuşurum,konuşmazsam çatlarım...

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

0|0
    0|0
  • 8888888888888888

0|0
    0|0
  • Kendi kendime oturur düşünürüm.