Beni arayıp kıskandırmaya çalışıyor. Bu çocuğun amacı ne?

Yine ben, yine eski sevgilimle ilgili sorum :)))

Bu sabah aradı beni, açtım, Yeni uyanmıştı, uyanır uyanmaz aklına ilk gelen ben oldum ki aradı beni.

Bunun 2 tane evi var. Bizim hep buluştuğumuz evde kalmış bu. Bayadır gitmiyormuş o eve.. Konuştuk havadan sudan. Pek yüz vermedim, bir şeyler anlatıyordu, ilgilenmiyormuş gibi yapıyordum falan. Dün gece disko bar gezmiş beyefendi, sormadığım halde detaylı bişekilde anlattı bana. Turist bir kızla dans etmiş, öpüşmüş, koklaşmış, kız çok güzelmiş, falan filan..

O bunları anlatırken sakinliğimi korudum umursamıyomuş gibi yaptım. gittiği yerin çok güzel olduğunu, beni de götürmek istediğini söyledi. hiç merak etmiyorum dedim, bozuntuya vermeden konuştum. Hazırlanayım da otele gidicem dedi -staj yapıyor da, parasını alacak- Hmmm tamam o zaman kapatayım ben teli hazırlan sen dedim, yoooook kapatma dedi. Konuşurken de hazırlanabilirim. Sonra bu hazırlanırken bir süre sesizlik oldu.

Bak konuşumuyoruz, kapatıyorum ben dedim. Sıkıldın mı benden, niçin kapatmaya çalışıyorsun falan dedi. Ben de, yoo ne alakası var dedim. Sonra odamın kapısı çaldı, bende telefonu yüzüne kapattım bunun. Daha sonra ne ben aradım, ne o aradı ama bugün arayacak büyük bir ihtimalle. Açmamayı düşünüyorum..

Sizce ne yapmaya çalışıyor?

Güncellemeler:
arkadaşlar geçen sınavım vardı, sınav dönüşü karşılaştık, oturduk, havadan sudan konuştuk. çok özlemiş beni falan saçlarımla oynadı, yüzümü okşadı, falan. o günden beri bi kere açtım telefonunu, onda da 2 dk falan konuştuk, annem çağırıyor 5 dkya ararım seni dedim, kapattım. bir daha da aramadım. 3 gündür arıyor. Geçen gece 3 defa aradı. Dün gecede 8 defa aramış. Sabah uyandığımda gördüm ama birşey yapmadım. Bugün de arkadaşlarıyla yat turuna gidecekmiş falan

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

• Verilen bazı cevapları ve seni anlamıyorum desem kabalık etmiş olurmuyum bilmem. Ilgisiz davrandım diyorsun o zaman niye açıyorsun telefonu kendini sorgulamana gerek yok, ben diyim sen emin değilsin isteyip istememekte... Seviyorsan düşeceksin peşine sana turist dediği zaman niye ilgilenmiyormuş gibi davranıyorsun ki evet bende bu gün gezdim tozdum turist bi erkekleydim ne tesadüf deseydin yemediğin kötü kız damgası kalmazdı belkide...sana bunları diyorsa eğer artık emin ol. Ben olsam şayet vereceğim tepkiyi kestiremiyorum bile ya kim oluyor ki ben o kadar basitmiyim de kalkmış düşüp kalktıklarını anlatıyor bana hadi len ordan der yokmuş gibi davranırdım. Zaten o konumada gelmezdi açmazdım telefonu. Uzatmaya gerek yok ki kural şu. Eğer kendini seviyorsan seviliyor kendine değer veriyorsan da değer görüyorsun olay bu. Ve onun hiç bir amacı yok emin ol ne yaptığını o da bilmiyor. Seni geri kazanmaya çalıştığı yok sen onun için çantada kekliksin yoksa o gereksiz seyleri sana anlatmazdı.lamana gerek yok, ben diyim sen emin değilsin isteyip istememekte... Seviyorsan düşeceksin peşine sana turist dediği zaman niye ilgilenmiyormuş gibi davranıyorsun ki evet bende bu gün gezdim tozdum turist bi erkekleydim ne tesadüf deseydin yemediğin kötü kız damgası kalmazdı belkide...sana bunları diyorsa eğer artık emin ol. Ben olsam şayet vereceğim tepkiyi kestiremiyorum bile ya kim oluyor ki ben o kadar basitmiyim de kalkmış düşüp kalktıklarını anlatıyor bana hadi len ordan der yokmuş gibi davranırdım. Zaten o konumada gelmezdi açmazdım telefonu. Uzatmaya gerek yok ki kural şu. Eğer kendini seviyorsan seviliyor kendine değer veriyorsan da değer görüyorsun olay bu. Ve onun hiç bir amacı yok emin ol ne yaptığını o da bilmiyor. Seni geri kazanmaya çalıştığı yok sen onun için çantada kekliksin yoksa o gereksiz seyleri sana anlatmazdı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bu çocugun bu yaşta ıkı evı olcaka kadar parası varsa sana anlattıgı herseyı bence rahatlıkla yapabılır.. şimdi sen buna geri donmek ıstıyormusun ıstemıyormusun onu sorgula eger ıstıyorsan uzatma cunku yakında senden sıkılacak ınan sadec para maddı olaylar ıcın bırcok kız erkelerın kucagına atlıyor...

0|0
    0|0
    • sevgilisi war zaten

• senı araması egonu tatmın edıyordur. ama sunu unutma sevgılısı varken senı arayan bırı sen segılıs degılken daha fazlasına cesaret edebılır . boyle ınsanalrını cevrende tutma derım eneınde sonunda sana zararı dokunur..

• Seni kazanmak istese,ayrılık sebebi her'ne olursa olsun.Butür yaklışlmaz ve seni sevse başkasıyla ilişki içinde olmaz,unutmak için bile olsa bu aptallıktır.Ayrılış nedeni neydi senmi ayrıldın ondan.eğer sen ayrıldıysan içine atamamış olabilir.Ama sende telefonu açıp okadar saçmalamaları dinlediğine göre pek unutmuş sayılmazsın,eski duyguların kabarmış gibi.

0|0
    0|0
    • bn hala çok seviyorum onu. o ayrıldı benden.nedensizce

• Nedensiz ayrılık olamaz,ufakta olsa bir nedeni vardır.Ama yapılan yanlış.Önce nedenini öğrenmeliydin,ve yinede öğrenmelisin.Bence artık ona karşı hislerini kaybetmelisin.İlerde daha büyük pişmanlık yaşamaktansa şimdi yap bunu ve arkana bakma.bende bu tarz bir ilişki yaşadım,ama şimdi mutluyum birlikte olsaydık biliyorum mutlu olamazdık.karar senin.

• Acınmaktansa kıskanılmak dana iyidir.

1|0
    0|0
  • gururlu olsana sen, adam hem baskasini gotursun hem seni yedek tutsun... yapma bunu kendine!

1|0
    0|0
  • bence yeniden başlamak istiyor ama yöntem seçimi başarısız :)

0|0
    0|0
    • aptal işte.2 hafta ulaşamasın banada görsün gününü

• niçin süründüğünün sebebini bilmezse düzelmez :)

• mrk etsn işte.düşünsü ne yaptıım ben die..öğrenmeye çalşsınn

• eskiye dönmeye çalışma yoksa eski şeyler kaldığı yerden devam eder. belliki herif boşlukta çareyi sende arıyor...

0|0
    0|0
  • Saçma ergen durumları.. Kullanabildiğin kadar mantığını kullan sadece..

0|0
    0|0
    • 20 yaşındaki bi çocuktan söz ediorz

• ben senin yerinde olsam böyle bir insanla yakından uzaktan ilgilnmem bu çocuk çok sakat birine benziyor yazık olur sana benden söylemsi

0|0
    0|0
  • Ne yapmaya çalıştığı açık: Seni geri kazanmak istiyor fakat kesinlikle takip ettiği yol yanlış. Hayatında olmasını istemiyorsan bu saçmalıkları dinlemek zorunda değilsin. Sevgilinin yaşı kaç bilmiyorum ama çok çocukca bir davranış sergilediği kesin.

0|0
    0|0
    • gerçekten beni kazanmakmı istiyor dersin...20 yaşında o.hayatımda olmasını istiyorum onu seviyorum çünkü

• Erkek arkadaşının nasıl biri olduğunu bilmiyorum, ayrıca seni ne kadar sevdiğini de. O yüzden doğru mu olur, farklı bir etki mi yaratır, birşey söylemek çok güç. Bunu deneyerek birşey kaybetmezsin.

• tamam ..denicem

• arayınca açma yada sürekli ararsa meşgule at kudursun mesaj çeker büyük bi ihtimalle ona da cevap verme olsun bitsin bi iki güne aramaz bi daha şahsen ben öyle yaparımm

0|0
    0|0
  • amacı sana hem psikolojik zarar vermek hem de egolarını tatmin etmek bu nasıl bir kişiliktir ki seni arayıp turisti de götrdugunu anlatıyo inanamadım ya

0|0
    0|0
    • öyle bir hayvan işte

• malika seninki gerçek sevgi ama o seni gercekten seviyo sadece nabız yokluyor

• emınım bır an once gelsın artık ıstıyorum:))) cnku su zamana kadar 1 gun bıle ayrı kalmadık grusemedıgımz gun bıle gece 2 de olsa gelıyor

• saçmalamaya ve seni delirtmeye çalışıyor ve bu yolda da emin adımlarla ilerliyor :)

0|0
    0|0
  • zamanını başka insanlarla harca ...

0|0
    0|0
  • seni kıskandırmaya çalışıyor ve senin hala ona bağlı olduğunu düşünüyor

0|0
    0|0
    • hiç tepki vermedm kızmadımda.telefonu kapattıktan sonra arkadaşımı aradım sövdüm saydım sinirimi öyle attm üstümden

• Eski sevgilin se niye telefonu açtın onu anlamadım. Ya devam et o zaman ya da hiç telefonu açma

0|0
    1|0
    • onu sevdiği için tabiki :)

• @Ayzensua

akıl verdim zaten. Okuduğunu anlamıyor musun yoksa işine mi gelmedi?

• akıl vermedin demedim. ama laf soktuğunda kesin

• biraz büyümek ve uzak durmak lazım.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• sekerım hıc uzerıne dusme ararsa acma 2. 3 aramasında ac ısım var dı de cok konusma.boyle yaptıkca daha cok uzerıne dusucektır. hem bellıkı bu cocugun gozu dısarıda sende gıtmedıgın yerde varsa dısarıya cıkıcam gezıcem arkdaslrla takılıcam guzel seyler anlat hep gul takmıyormus havası ver:))) snra ne oldugunu anlat

0|0
    0|0
    • 1 ay fln ailemin yanındayım ama.dışarı çkmak gezmek gibi bi şansım yok pek fazla o bunu biliyor

• amaç belli seni geri kazanmak istior ve öncelleri kıskandığın için şimdiki tepkini ölçmeye çalışıor tami :)

1|0
    0|0
  • Senı kıskandırıp kendıne çekmek ıstıyor.. var bunu yapanlar ve bu oltaya gelen kızlar...

Karaın neeyse ona gore davran...

0|0
    0|0
  • Açarsın sen..

1|0
    0|0
    • söz bu kez açmicam

• İşe yaramazsa zaten seni sevmiyordur. İnsan sevdiğini önemser

• görcez bkalm

• sen istedigin kadar umrunda degilmis gibi davran o telefona her cevap vermende ''onu aslinda nekadar önemsedigini ve nekadar umrunda oldugunu'' kanitliyorsun.

ve bu sahis da bunun bilincinde.

seni arayip sana gereksiz birsürü sey anlatmasi da seni sevdigi seni kiskandirmaya calistigi anlamina gelmez.

tam tersi seven insan sevdigine kiyamaz, üzülmesini istedigi son kisi oldugu icin onu üzecek seyleri yapmaktan kacinmaya calisir.

ama senin eski sevgilin seni üzüp cildirtmaktan zekv aliyor, sen her nekadar belli etmiyorum desen de o bunun böyle oldugunu biliyor.

sende bilmelisin.

0|0
    0|0
  • karşındaki insan 10 yaşındamı? :D böyle bir yaklaşım olamazzzz.

0|0
    0|0
  • Kıskandırmaya çalışıyor bence

0|0
    0|0
    • boynuz kiskandirmak midir?

• banada öyle geldi.çünkü biz çıkarken ben çok kıskançtım.bnim yanımda bi kıza baksın yapıştırırdım ağzının üstüne bitane o derece.şimdi konuşurken kayıtsız kalıyorum anlattıklarına pek sallamıyorum ..ama deliriyorum.anlattıklarını bi duysan .o kadar sinirliyimki çok ktü şeyler yapabilirim.ama allahtan imkanım yok ailemin yanındayım

• yani baskasini ayak ustu goturdum demesini sindiriyorsun ? ve hala konusmaya devam... ilgincmis

• seni geri istiyor ve dikkatini cekmeye calısıyor bence. amacı seni pişman etmek ama belli ki pişman olan o. ben aynı bu duruma benzer bi durumdayım aslında. ama bi kere bizi kaybetmek için ellerinden geleni yaptılar şimdi geri kazanmaya calıssalarda şöyle bi gercek var ki yaptıkları seyler cok yanlıs. geri kazanmak için kaybederken yaptıkları hataları düzeltmeliler böyle kıskanclık oyunlarına boyun eğmemelisin bence. ne kadar sevdiğini cok iyi anlıyorum ama bence böyle.

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım

• ben de buna benzer bi durum yasadım ayrıldık bi kaç gün sonra barıştık yapamadık ayrı ama su an eskisi gibi değiliz. bence eskisi gibi de olunmaz hiç bi ilişkide. zaten bi sorun vardır ve o yüzden bitmiştir. maalesef sevgi herseyi halledemiyor ne kadar güçlü olursa olsun. mantığım ne kadr olmaz bu iş desede kalbim hala olabilir diyo benim ilişkim içinde ama ben hep içimden geleni yaptım hiç hesaplı kitaplı davranmadım sonradan keske sunu yapsaydım diye hiç bişey içimde kalmamıs oldu böylece.

• Seven insan kıskanır.. O da bunu bildiği için hala onu sevip sevmediğini anlamak için test ediyor.. Bu kadar canım :)

Yapman gereken bozuntuya vermeden dewam etmen.. O amacına ulaşamayınca emin ol kudururcak, ayaklarına kapanıcak :)

0|0
    0|0
    • öyle yaptım canımztn.hiç bozuntuya vermedim .sallamıyomuş gibi yaptımm

• bence telefonlarini hic acma, senden ilgi almasin (telefonu acman bile bisekilde ilgi verdini gosteriyor). Oda senden gereken cevabi almis olur

0|0
    0|0
  • canım bir ilişki bittiyse tekrar başlamamalı başlarsa daha büyük sorunlar olur.. hiç konuşma bile bence sen bu çoçukla utnamdan kızla yaptıklarını sana anlatıyor bir kız olarak katlanılcak şey değill

0|0
    0|0
  • Çok klasik bir şekilde bak bende herşey normal mesakı vermeye çalışıyo..Kısasa kısas bencee..sende laf aralarına sıkıştır bişeyler.. :) ama halen seviyosan bidaha açma telefonu nolursa olsun kalbini acıtır..:(

0|0
    0|0
    • çok seviyorum ve onu geri istiyorumm.ne yapıcam

• Süper bir konusma yapmıssın, odanın kapısının çalması ve aniden kapatman da tuz büber ekmiş.açma telefonunu bence de. sana acı verecek. son tekmeyi atmaya çalısıyor. sakın o tekmeyi duygusal ve sevgi dolu bir yüz ifadesi suratındayken yeme. birdaha da görüsme bence.

2|0
    0|0
    • ya ztn 1 ay daha görüşemicez.ama o mutlaka arıyacak..nasıl dayanıcam telefonlarını açmamaya bilmiyorum ama denemelym

Yükleniyor...