Genel kültür kız tavlamaya yarıyor mu?

edebiyat , tarih veya resim hatta tiyatro alanında çok bilgi sahibi olmak. ortamlarda söyleyebilecek sözünüzün olması kız tavlamaya yarıyor mu ?

0|0
38|44

En İyi Kız Görüşü

• konu ve yeri geldiğinde cevap veriyosa evet

bu oturduğumuz yer su tarihte , su gelen cayı şu, bu oturduğun sandalye...

diye devam ediyosa cıkmasın karsıma vururum onu ekino fenalardayım bir baska benle geldim bu kez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Kulturunu dogru kullanan zekı erkekler dıkkatımı ceker, kulturunu baskasına karsı ustun olmak ıcın kullanan erkekler ıse sandıklarının tam tersıne ıtıcıdır...

0|1
    0|0
  • Genel kültürü olan bir insan bu şekilde tabir etmez. "kız tavlamak" nedir? Hangi konuda olursa olsun, kendini ne kadar geliştirirsen geliştir kız sana karşı içinde bir boşluk besliyorsa bunların hiç bir anlamı olmaz. Fakat sana bunun tam tersini söyleyebilirim. Eğer bir kız kültürlüyse, zekiyse ve en önemlisi bunlarla birlikte kendini geliştirmişse kendine hayran bırakamayacağı erkek yoktur. Bunları yaşamamış olsaydım inan bana bu tür bi kanıya asla varamazdım. Çok akıllı erkekler tanıdım fakat onlara aşık değildim, onlarla bir şeyler yaşamadım. İmrenerek baktım, öğrendiğim çok şey oldu onlardan. Yine de yetmedi. Aşk, sevgi bunlar bambaşka şeyler. Mantık aramazlar ne yazık ki...

1|0
    0|0
  • yerinde cevaplar vererek yada kişiyi bilgilendirmeye yönelik paylaşımlarda bulunulursa etkilenmek değilde en azından kültürlü bir insan izlenimini uyandırabilir belki.ancak yerli yersiz kendini ukalacasına kaptırmış sözcükleriyle havalanmaya çalışan tipler çok itici gelirler bana ayrıca bu tiplerin kültür seviyelerinin de vasatın üstüne çıkamamış çağrışımı uyandırır bende.bilmem anlatabildim mi?

0|1
    0|0
    • etkileme ve etkilenme konusunda bir bilgi vermemişin ? Karşı tarafa nasıl bir çekim oluşturulur ? =)

• yani durum negatiftir.şimdi yeterince bilgilendirme oldu mu peki? :)

• Yarar tabi.

0|0
    0|0
  • Genel kültür, genel kültürlü kızları "tavlama"ya yarar. Kız da kültür yoksa ağır gelir karşısındaki kişi ona.

1|0
    0|0
  • Tavlama değil de etkileme konusunda işe yarar. Ama kıza cazip gelecek başka niteliklerin yoksa sadece kültürlü olman tavlamaya yetmez, arkadaşça bakmaya başlar sana haberin olsun ;)

0|0
    0|0
    • aynen bu :) kültür arkadaşlığı başlatır ama ileri taşımaz. ağzı iyi laf yapan biraz yırtık biri olmak lazım. En doğrusunu sen yazdın delee

• Teşekkür ederim :)

• işsiz güçsüz parasız erkeklerin en büyük sığınağı kültürlü görünmektir yani :D:D

0|4
    0|0
    • hey blondy diğerleri açığı parayla mı kapatır yani ;)

• yanılmadın sarışın, yanılmadın :/

• Bu da mantıklı bir cevap. Ama kültürün parayla pulla alakası çok fazla yok kültür girişken olamayan erkeklerin sığınağı

• hatunun kültür seviyesiyle doğru orantılı.

0|2
    1|1
  • evet kızlar anlamadıkları şeylerden bahseden erkekleri severler.evet çok haklısın aşkım diye dinlerler.

0|2
    0|0
  • yarar.. zeka ilgi çeker. bi keresinde bi çocuktan sadece zeki diye hoşlanmıştım. yakışıklı falan değildi, ama zekası çok etkilemişti:) olabilir yani.

1|0
    0|0
  • Karsindaki insan elbette mantikli ve bilgisiysen seni daha etkileyeci bulacaktir.Ama abartip isi atip tutma moduna baglarsan kaybettin bilmis ol.

0|0
    0|0
  • erkeğin zekisi kültürlüsü makbuldür ama herşeyi de en ince ayrıntısına kadar bilmemeli..

Ne o öyle yanında sözlük taşıyomuşsun gibi..

0|0
    0|0
  • kesinlikle genel kültür ve kişiliği kaliteli insanlar her zaman birkaç adım önde olmuştur bu konuda, diğerleri zaten tııııııınnn

0|0
    0|0
  • işe yaramaz herhalde

0|0
    0|0
    • Aynen çok fazla işe yaramaz kültür muhabbet ettirir bir süre sonra sıkar. Biraz girişkenlik felan lazım kültürden çok kadın ruhundan biraz anlamak lazım

• Kız tavlamak için değil, bireysel bir kaygı olarak belirttiğin alanlarda ilgili olunmalı. Amaç bu olursa afedersin ama direkg*tolunur.

0|0
    0|1
  • kesinlikle EVET

0|0
    0|0
  • link

soru bile actim :( hala bulamadim.

0|1
    0|0
  • Doğru yerde doğru anda kullanılır ukalalık edilmezse evet...

0|0
    1|0
  • Dikkat çekmeye yarar , tavlamaya değil.

0|0
    0|0
  • Dikkatimi çekebilir ama tipi çok kötüyse yine tavlayamaz :)

0|0
    0|0
  • yarar tabii ya ama kızlar böyle şeylerden çabuk etkilenir bir de başarılıysan ve popülersen alanında oooo

0|0
    0|0
  • yarar yaramasına da rezil olma? kızın bildiği şeyleri söylersen batarsın kız tersleyip atar tabi ben öyle yapardım hatta onun söyledğini kesip kendim tamamlardım -kişisel görüş

0|0
    0|0
  • Artık kültürlü kişilerden bile soğuyacağız sanırım.Peh ^_^

0|0
    0|0
  • ne kadar işe yarar bilmem ama dikkat çeker

0|0
    0|0
  • Ben de işe yarardı.

0|0
    0|0
  • Zeki olmasi guzel. Yani olabilir ;)

0|0
    0|0
  • Ukalalık derecesinde değilse bilgi iyidir,kızların dikkatini çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yarıyor bence

0|0
    0|0
  • Bence evet.

0|0
    0|0
  • bunlardan ziyade zeki olmasını yeğlerim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 44

• O değil de kızların cevaplara bakıyorum ve televizyonda en çok hangi programları izlersiniz sorusuna "En çok belgesel izlerim." cevabının,neden her zaman en fazla verilen cevap olduğunu anlıyorum.

Evet kadınlar genl kültürü olan erkeklerden hoşlanırlar ve en çok belgesel seyrederler.

0|1
    0|0
  • Çok kısa bi bilgi vereyim. Kız tavlamak için edineceğin genel kültür sana bi yansımadan başka bişey kazandırmaz. Kişi özünde odundur ama kültürlü gibi davranıyordur. Taklit eder yani ! Bu tarz insanlar kız tavlar belki tavlamasına ancak asla öz olamazlar.. Hep birşeylerin yansıması olurlar ve inan bana, insanlar bunu anlarlar. Bilgilinin bilgili olup olmadığı, yada ne kadar bilgi sahibi olduğu, o kişinin, bilgiye gerçekten sahip olan kişi yanında konuştuğu zaman belli olur her zaman... Yansımaları geç, kız tavlamak için kılıktan kılığa girmenin lüzumu. Hayat iki bacak arasından ibaret değil çünkü..

Hiç bilenle, bilmeyen bir olurmu?

(Dipnot; sen bunu böyle yapıyorsundur diye anlatmadım konuya odaklı yorumlarım yanlış anlama)

0|0
    0|0
  • insanın belli hobileri , merakları ya da bilgileri olması onu kendisi gibi insanlarla karşılaştırabilir hatta bu bir ilişkinin temeli de olabilir. ama kişinin hobisi kız tavlamak ise ve bu amaca yönelik genel kültür ediniyorsa ki, zaten edindiği bilgiler yüzeysel olacaktır bu durumda kız tavlarken sıkıntı çekebilir hatta bazen rezil olma durumları bile olabilir diye düşünmekteyim.

0|0
    0|0
  • Bu devirde entelektüel değil, apaçi olacaksın hacı. Keşke kişiliğim apaçi yönün de gelişseydi :D Kızlar her ne kadar apaçi, kıro deselerde hep bu tür kekolarla çıkıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Tabi ki yarıyor.Bir çok arkadaşlık başlatıyor..Ama sevgilim ol diye atlamaz boynuna gerisi senin elinde.Sadece genel kültür olarak almayalım bunu.Sporda olur futbol,basketbol,tenis,atletizmle ilgilenen biriside bir kızı etkileyebilir.Evet bunca şeyi bende biliyorum ama pek de asosyalim sanırım bu yüzden kimse benimle ilgilenmiyor:(

0|0
    0|0
  • karşındaki kişiye bağlı kız kültürlüyse e tabiki kültürlü insan onu etkiler aksi halde karşındakini ezersin senden uyuz olur.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır :D kızlara bişey olmuş bu sıralar apaçi tarzı erkekler yada işi gücü piçlik olanları tercih ediyorlar nedenni hala çözemedim :D

0|1
    0|0
  • İşe yaramaz

mesala metalci bir kızı metallica, iron maiden ve rammstein dinlediğini ima ederek yatağa atabilirsin !

0|1
    0|0
  • tavlarsın ama elde tutabilir misin bilmem

0|1
    0|0
  • Genellikle kültürlü adam ile zeki adam karıştırılır. Hani zeki olsun falan filan derler... Intelligence ise sexy olayı. Kültürlü adamın kız tavlaması tamamen yanlış anlaşılmadan ibaret :D

0|1
    0|0
  • Bak tarihi cart curt bırak ama edebiyata ve kitaba çok ilgi göster 1 sözle 1 kızı tavlaya bilirsin bence :)

0|0
    0|0
  • bi kız var eylülde ortaöğretim kpss gircekmiş bana sürekli mesaj aatıyor tarih coğr vatanddan bende cevaplıyorum sürekli arıyor beni en sonunda evlenelim mi dedi şakasından ama bana göre şakanın yarısı gerçektir :)

0|0
    0|0
  • Japonca bilmem işe yaradı mı evet; ben kullandım mı hayır

ben bilgiyi bilgi olsun diye öğrenirim, kızların canı cehenneme onlar benim gibi kültürlü adamı tavlamaya çalışsın, üstün olan benim :P

0|1
    1|0
  • belli bir kültür seviyesindeki insanın emin ol bu tür dertleri olmaz

0|0
    0|0
  • Kız tavlamak için gitar çalmak gibi bir şey bence.

0|0
    0|0
  • yaramazmı :)

0|0
    0|0
  • Hiç rastlamadım.Şehir efsanesi.

0|0
    0|0
  • %80

0|0
    0|0
  • Bence çoğu kızın ilgisini çekmeyen alanlar olduğu için hep bu konu üzerinde muhabbet etmek biraz sıkıcı olmaz mı? Neyse, kızlar daha iyi bilir tabiki :)

0|0
    0|0
  • Valla ben genel kültürü kız tavlamak için değil, kendim için edindim. Bir kızı uygarlık tarihi anlatıp da baştan çıkartacak değiliz

0|0
    0|0
  • Genel kültür kız tavlamak için çok işe yarar eyvallah ta önemli olan ne kadar bildiğin değil ağzının iyi laf yapması. Hiç bilgi sahibi olmayıpta konuşmasını bilen bir çok odun hatun gezdiriyor kolunda ;)

0|0
    0|0
  • Öyle böyle değil tahmin edilenden de çok yarıyor bence

0|0
    0|0
  • Öyle ortamarda cüzdanın kalınlıgı,telefonun markası araba anahtarının logosu daha çok dikkat çeker tav olmayı bekleyen kızlaar için

0|0
    0|0
  • Etkilemez olurmu bilgi yarışmasına katıldın kaldırdın balyayı tvde tüm kızlar seni gördü paralı ve zeki çocuk dediler kız tavlamaya yeterde artar : ))

0|0
    0|0
  • Genel yetenek daha çok işe yarıyor. Hele KPSS zamanları.

- selin sinemaya gidelim mi?

+ olmaz salih matematik çalışmam lazım :(

- o zaman salla sinemayı matematik çalıştırayım seni

+ tamam canımmm :ssss

0|0
    0|0
    • hey tarantino senden jackie brown ayarında film bekliyorum son yıllarda tembelleştin yani

• diana ile dikkatini çekerim sanmıştım yanılmışım:D:D

• bunların yanında pristige sigara içen ve şahin arabası olan erkek düşün :)) para yine her yerde üstün.

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok bütün bunları öyle ortamlarda ahkam kesmek için silah olarak kullanan kasıntılar mide bulandırıcı görünüyor.

0|0
    0|0
  • para 8 puan, tip 1 puan, genel kültür karakter vs 1 puan.

0|1
    0|0
  • her zamn için bilgi iyidir zararı olmaz kızı at bir köşeye para kazandırır sana

0|0
    0|0
  • hani öküzlerden hoşlanıyordunuz kızlar?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...