Hani forumun gitaristleri?

Simdi arkadaslarım ben gitar kursuna yazılmak istiyorum. rock metal vs tarzinda muzik egitimi almak istiyorum. Ben bas gitarın sesini begeniyorum esasinda yalniz kararsizim yinede. Bas gitara mı baslayayim elektro mu diye. İlgilenen arkadaslarimin bakmasini rica ederim, birde yeni baslayanlar icin ek onerileriniz varsa onları da alabilirim. Tesekkur ediyorum

Güncellemeler:
Millet cok tesekkur ettim yani, gercekten.. :/
Bu kadar az mıyız hdhfdhdj

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bas mi elektro mu bence sen karar vermelisin. Ben şöyle bir guzellik yapabilirim; bizim atolyede hem elektro hem bas dersi veriliyor, yerimiz kadikoyde. İlk dersi ucretsiz yapiyoruz orda kisa sure de olsa her ikisini deneyebilirsin. Ayrica derslere basladiktan sonra isternirse diger ogrencilerle ekip olusturup provalarinizda size yardimci oluyoruz. Gelmeyi dusunursen mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
    • Kadıkoy uzak gelemem maalesef. Bu soyledigin harikaymıs yalniz..

• öncelikle hangisine başlamak istediğine karar ver iyice düşün. sonrasında karar verdikten sonra nota bilgini geliştir tabi bu arada kursa gitmeni tavsiye ederim ve hangisine başlarsanda öncelikle pahalı bir enstruman alma kendini geliştirdikten sonra iyi bir modele geç ama benden tavsiye istersen bas gitarı öneririm türkiyede gitar çalan insan çok bir farklılığın olur ilerde grup bulmakta zorlanmazsın. basa başlarsanda cort ab5 gibi bir model al ikinci el bulursan da önceliğin ikinci el olsun

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bende bas düşünüyorum. Elektronun bir özelliği kalmadı millet özenti yapıyor

• aynen öyle :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...