Bestem nasıl olmuş arkadaslar?

http://m.youtube.com/watch?v=1XxC-137S1M hadi yorum yapin sözler ses flan nasıl?

Güncellemeler:
bir dinleyin :D
http://m.youtube.com/watch?v=xfhBUkXwoM0 bu dahi başka beste :))
@ksalper
@mustican01
@Buseednc
@agrresifkızz
@NeYazabilirimki
@asiyeesi
@tugce_
@busrabyn
@cedricsizchen
@buseednc
@agrresifkizz
@neyazabilirimki
@EjderhalarınAnnası
@Darkvork
@denimelody13
@MarbidAngel
@Eleadora
@amyleeches yorumlariniz benim için değerlidir #D
http://www.youtube.com/watch?v=OStxfBBYChs bıde bu ses ıle dınleyın ınanmayanlar var

0|0
83|67

En İyi Kız Görüşü

• Sesin gayet güzel, şarkı da hoş olmuş :))
    Emeğine, yüreğine sağlık...
    Ama senin şarkılarından ''Aşk Bu Olsa'' favorim :))

1|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 82

Erkekler Ne Diyor 67

• Ses güzel denebilecek bir seviye de yalnız sözler ve müzik için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Aynı akorları aynı ritimde hatta aynı sıra ile kullanan pek çok şarkı bulabiliriz. arpej gir iki akor sırala sakin bir ritim oldu sana müzik. yok akustik müzik demek bu demek değil çok sıradan. Sözler ise Türkçe açısından sıkıntılı ve yanlış kullanımlar mevcut, ölçüye sığmayan hecelerde var, eksik gelen de. anlamsal olarak ise çok hoyrat irite edici anı çıkışlar mevcut ama fonotik algı kişiden kişiye değişir. sadece şunu söyleyeyim potansiyeli olan bir ses ancak profesyonel bir ekibin eli değerse çok daha başarı olur zannımca. ha bu türde duyduğumuz ilk şarkılardan olsa o zaman daha az eleştirirdik ama sıradanlaşma her zaman en son gelenleri kurban seçer, bizi başkaları bezdirdi ama kurbanı sen oldun. amatör ruh ile yapılan işe sözüm yok ama madem yetenek var biraz zorlanmalı bu yetenek daha farklı daha duyulmamış şeyler denenmeli.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler benim ki hobi eğitim almadım ses ve gitarda tesekkurler

• Emeğine sağlık kardeş çok güzel olmuş. Ama dikkat et çalınmasın. İki gün sonra biri albümünde şarkıyı patlatırsa şaşırma. Emek hırsızlığının çok olduğu bir ülkedeyiz. Hemen telifini almalısın. 100 TL civarı diyebiliyorum. Ama paradan kaçma sonra başını duvarlara vurursun Allah korusun.

0|1
    0|0
  • Yeni isen zamanla etkileyici olabilirsin belki ama şu an için etkileyici değil.
    Bir bu değil: http://www.youtube.com/watch?v=OkIju6MfSZU

0|1
    0|0
  • Başarılı fakat bazı yerlerde içine söylemişsin gibi geldi bana. Tarzım değil ama iyi şarkı. Gitar çok önde olmuş bir de

0|1
    0|0
  • kardeş on numara olmuş bende senı arıyodum yazıp soyledıgın bı şarkıyı çok begenmıstım ismi unuttum senın , soru bıle paylaştım sımdı buldum, kolay gele :)

0|1
    0|0
  • Dinleyemedim ya la pc geçince bakıcam.

0|1
    0|0
  • Harika olmuş.

0|1
    0|0
  • bravo kardeşm çok güzel olmuş
    bir insanın üretmesi kadar güzel bir şey yok

0|1
    0|1
  • valla k. bakma indirdim ben bunu helal et kardeş :)
    severmiydim seni parçanda 1.30 dakikada girdin neden o kadar geç? ön çalışma heralde parçayı düzenleyeceksin sanırım? yazık olur bu güzelim parçanın üzerine git bence başarılar :)

0|1
    0|0
  • Güzel. Tebrikler...

0|1
    0|0
  • güzel olmuş kardeş. emeğine sağlık.

0|1
    2|2
  • aynen ses güzel şarkı da güzel ama daha güzel olabilir sese eleştirim yok ama şarkı sözlerini biraz daha iyi yapabilirsin acele etmeden derin düşündüren tarzda mesela ve biraz daha kafiyeli olursa güzel olur.

0|1
    0|0
  • hey maaşallah birader ne kıyak sesin var inşallah bu hususta istediğin yerler varsa oralara gelirsin. Allah yoluna iyi dürüst mantıklı seni müzik dünyasında yarı yolda bırakmıcak insanlar çıkarsın.

0|1
    0|0
  • Oooo güzel güzel :D :D

0|1
    0|1
  • o ses turkıyeye katıl

0|1
    0|0
  • Dinlemedim ama millet güzel diyorsa güzeldir :)

0|1
    0|1
  • uykum geldi cidden hep aynı ritimde hıc ınıs cıkıs yok sesın zaten yetersiz besten icin dinlenır zaten bestem nasıl olmus demıssn güzel emegıne saglık ama sarskı söleme :)

0|1
    0|0
  • burada bu arkadasimiz g. tunu kaldiriyo inanmayanlar olunca al bunh cötune sok diyo senin terbiyen yok sesin para etmez ukala çocuk

0|1
    0|1
  • Çok beğendim dostum.

0|1
    0|0
  • La o kadar insan var bir ben yokum :)

0|1
    2|2
  • Emegine saglık güzel

0|1
    0|1
  • Kendini seneye kadar geliştir ve o ses türkiye'ye yazıl!

0|1
    0|0
    • Düşünüyorum aslında sagol

• Valla bak bu ses çok uygun
      Ses açık ve çok net, çok güzel
      Ağzına sağlık
      Git en az 2 jüri döner

• sesin adamı var

0|1
    2|0
    • O ne demek la #D

• yani on numara sesin var dostum :)
      şurda sesini beğendiğimi belirten güzel bir cümle söyledim iki eksi yemişim
      adaleet mi bu brooo?

• Taparmıydım Allah gibi kısmına kadar ne güzel dinliyodum çok hoşuma gitmişti ama şimdi notum sıfır

0|1
    0|0
  • olmamış

0|2
    0|0
  • El clasicco olmuş biraz :D

0|1
    0|1
  • Söylerken tuvalette miydin?

Şaka şaka güzel olmuş..

0|1
    0|1