En son hangi kitabı okudunuz arkadaşlar ve tavsiye ettiğiniz kitaplar nelerdir ?

türkiyede kitap okuma oranı oldukça düşük seviyelerde bunu arttırmamız gerektiğini toplum olarak hepimiz biliyoruz ama nedense birtürlü başaramıyoruz kitap okuma oranına bir katkı sağlamak için ve kafamızdaki okunacak kitap arşivini geliştirmek amaçlı en son okuduğunuz kitap ve tavsiye ettiğiniz kitapları paylaşalım.

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Huzur- ahmet hamdi tanpinar i okuyorum şu an . Edebiyatci kitabi oyle bir satti ki derste, bir bakiyim nasi bisey dedim. Suana kadar bir numara yok. Kitabin sonunda kahraman sizofren olucakmis hicanin dedigine gore. Iple cekiyorum bakalim nasi olucak.

Onerebilecegim kitap Empati-Adam Fewer muthiss bir kitap. bitirdikten sonra bikac saniye kendime gelemedim. cok iyi yazmis ya.
    cehennem-dan brown i da oneririm, gerci sonu beni biraz hayal kirikligina ugratti ama neyse :)

Bu arada ben de kitap onerisi istiyorum. romantik olmasin ya da tamamen fantastik olmasin. sunuşu guzel olan herbiseyi okuyabilirim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Mehmet Alagaş / Taş
    Cemal Süreya / Sevda Sözleri
    İbrahim Tenekeci / Uçuş Denemeleri
    Nureddin Yıldız / Arşın Gölgesindeki Genç

Bunları tavsiye edebilirim..
    Sevgiler.

1|1
    0|0
  • En son Peyami Safa-Dokuzuncu Hariciye Koğuşu'nu okudum... Hayli etkileyiciydi...
    Şu anda da Ayn Rand-Kapitalizm:Bilinmeyen İdeal'i okuyorum hayli iyi gidiyor...

0|0
    0|0
  • Şu an okuduğm ferrarsini satan bilge aslında pek benm tarzm değil ama hayatı yaşamaya yönlik önerileri falan var öğretici yani 1 hafta öncede ilk aşk'ı okudum Turgenyev'in güzeldi çok sürkleyici 5 saatte bitirdm :)

0|0
    0|0
  • Jojo Moyes'in Sevgilimden son mektup kitabı harikaydı çok etkilemişti beni.

0|0
    0|0
  • der nachtwandler en son okudugum.
    tavsiye : herkes buldugunu okusun bisey kaybetmez.

0|0
    0|0
  • İki dakika önce bir cihan kafes adlı iclal aydının kitabını bitirdim jehan barbur çatıdaki çimenler kitabı çok farklı bir kitap onu tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • En son yasemin soysal : tek Suçlu beyniniz kitabini okudum

0|0
    0|0
  • Cemil Meriç- umrandan uygarlığa

0|0
    0|0
  • En son pabucumun ajanı :Dassddff tavsiye kitap ise ne tür sevdiğine bağlı olarak değişir :) kii benim tavsiye kitablarımı boşver yani :D

0|0
    0|0
  • Şu an erkek beyni kitabını okuyorum :))

0|0
    0|0
  • Soğuk kahve..

0|0
    0|0
  • adını unuttum iyimi :)

0|0
    0|0
  • Ayşe kulin kitabı idi adını unuttum şu an :D

0|0
    0|0
  • Acımak romanını önerebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu sıralar, Evrensel'den çıkan ve 4 cildini aldığımız Uluslararası İllişkiler Tarihi'ni karışık okuyorum, düzgün bir okuma değil, bir 1800'lere bakıyorum, bir baştaki Asur bölümüne. Niyeyse böyle daha çok aklımda kalıyor. Tarihe ilgili herkesin evinde mutlaka olması lazım, beşinci cildiyle birlikte tabii.

Bunu birazcık okuduktan sonra bile, hazırdaki tarih kitaplarının sığ masallardan ibaret olduğu daha iyi anlaşılıyor. Yordam'dan çıkan "Halkların Dünya Tarihi"ni de üstüne okuyunca müthiş olur eminim.

0|0
    2|0
  • Bugün karşılaştığım en iyi soru, cevaplar da güzel, tebrikler. Son okuduğum kitap Amat (İhsan Oktay Anar) Puslu Kıtalar Atlası'ı kadar iyi değil, tavsiye etmiyorum.

Semerkant (Amin Maalouf)
    Felidae (Akif Pirinçci)
    Katya'nın Yazı (Travenian)
    Kasaba (Travenian)

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes akil oyunlarının bölgesinde bun 4 tane daha devamı var onları da okuyacam.

Çok etkileyici bir kitap

0|0
    0|0
  • Milyon birinci ( şu an okuyorum)
    Tavsiye olarak "Olasılıksız" tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • son okudugum kitap Kemal Tahir - Yorgun Savaşçı
    tavsiye ettiğim kitap Markus Zusak - Kitap Hırsızı

0|0
    0|0
  • Cin ali serisi..

0|0
    0|0
  • Küçük Prens

0|0
    0|0