En sevdiğiniz yabancı dizi

benim favorim breaking bad. kesinlikle hikaye örgüsü , kullanılan çekim açıları , oyunculuklar... herşeyiyle çok güzel bir dört sezon izlettiler şimdiye kadar bize ve şimdi 5, sezon oynuyor. bir de game of thrones var tabi. ilk sezon kadar olmasa da yine güzel bir 2. sezonla veda etti. hbo ve amc dizileri zaten güzel oluyor ama bu ikisi benim favorilerim. sizin favori dizileriniz hangileri? hangi diziler mutlaka izlenmeli diyorsunuz.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen Breakıng Bad

two and half men

how ı met your mother

secret circles

the vampire diaries

0|1
    0|0
    • two and a half man'den charlie sheen ayrılınca pek tadı kalmadı gibi geliyor bana . yeni bölümlerini pek takip etmedim :) ama önceki bölümler bombaydı. hele bir bölümde jake'yi babannelerine bırakmışlardı :D kadını delirtmişti. o bölüm en sıkı bölümüdür herhalde dizinin :)

• how i met your mother bitsin artık :) şu kız kimmiş artık görelim.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• Oz link

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • fringe ve dexter

0|1
    0|0
  • dexter

how ı meet your mother

md. house

supernatural

0|1
    0|0
  • Nip Tuck her zaman listemin ilk sırasında yer almıştır

0|1
    0|0
  • Bu aralar Person of İnterest'e takılıyorum.

0|1
    0|0
  • Spartacus Walking dead Hustle Terra Nova güzldr izlrm genelde ..

0|1
    0|0
    • spartacus da dövüş sahnelerinin yavaşlamadığı bir versiyon var mı acaba. geçenler de bir arkadaşım bundan bahsetmişti. dövüş sahneleri bilgisayar oyunu tadında oluyor. ben pek sevmedim bunu

• yok hayır onu demiyorum. bazen sahne aşırı derece de yavaşlatıp detaylıca kan sıçralamalarını falan gösteriyorlar.

• Bnde onu dedm : / herifler zatn hızlı yapamıo artistlik olsn die çok hızlıymışta yavaşlattık ayağı yapıolar bazende hızlandırıolar ama kalite görsellik ..

Yükleniyor...