Rusya'dan neden bu kadar güzel yazarlar çıkıyor?

Soru açık.. Dikkat ettim büyük yazarlardan bir çoğu Rus. Örneğin: Dostoyevski, Tolstoy.. Peki sizce neden? Eski Rus Kültürüyle mi alakalı dersiniz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• komünist bir ülke olduğu için insancıl faaliyetler, özgür düşünce vs.. rahat oluyorlar o konuda... ama bana da çok ağır geldi Dostoyevski uzattıkça uzatıyor...

0|0
    0|0
  • Rusya'da ki iklim ve baskılardan olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar bir RUS :))

0|0
    0|0
  • Adamlarda hatunlar cimri değil veriyorlar geri kalan vakitlerde böyle yazarlık yapıyorlar, biz türkler günün uyumadığımız saatlerini karı düşürmek için harcıyoruz kitap yazmaya vakit kalmıyo :'( Yoksa biz de yetenekliyiz sdfsfs

cayırt

0|0
    0|0
  • Problemi çözmeyi öğreniyorlar. Problem yaratmayı değil. o

0|0
    0|0
  • bence ikisi de sıkıcı desem?

0|0
    0|0
  • sebebi acik ve net her basarili bir yazarin arkasinda mutlaka bir rus guzeli vardir

0|0
    0|0
  • Şu an ben de dostveyskinin kitaplarını okuyorum gerçekden harikalar

0|0
    0|0
  • rus kızlarının güzelliği ilham veriyor...

0|0
    0|0
  • Gizemli görüntüsü, hava şartları ve sessizligi sayesinde bence

0|0
    0|0
  • Bol votka bol souk gece.

0|0
    0|0
  • Çünkü kafalarında seks yok, hayatlarında seks var, kafa üretmeye tasavvura yöneliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sen sevdiğin için öyle gelmiş. Çok ağır geliyor rus yazarlar bana. sayfalarca tek bir şeyi ankatmaları boğucu

0|0
    0|0
  • Kominizmi her ne kadar ideal bir devlet yönetim şekli olarak görmesem de itiraf etmek gerekir ki kominizmin olduğu ülkelerde düşünmek de, kültürel şeyler de çok gelişmiştir. Düşünmeyi öğrenmek zordur. Hatta belki en zor şeydir bu hayatta. Bir Amerikalı düşünemez mesela bir Rus gibi. Çünkü kapitalist bir sistemin altında yetişiyor ve genlerine işliyor bu. Tabii istisnalar var ama genel olarak ele aldığımızda durum budur. Dostoyevski zaten bu işin ütopik noktası neredeyse.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Evet demekki zekaların da da bir şey var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...