Su anda en yakininizdaki kitabin 62. Sayfasinin 2. Cumlesi nedir?

Evet arkadaslar, haydi herkes 62. sayfaya!

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• "Başındaki yeşil sarığa bakılırsa kendisinin Hazreti Peygamber soyundan geldiğini iddia eden kara cübbeli bir adam gözlerinden öfke kıvılcımları saçtığı halde salona girmiş ve tabancısını havaya kaldırıp üç kez tetiği çekmişti."
    İhsan Oktay ANAR
    Yedinci Gün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• zagor kitabının 62. sayfasını okuyorum resimleri de siz hayal edin artık :D arabalar kalelerin dışına çıkmışlardı bile... şaşkınlığı geçen askerler ateş etmeye başladıklarında çok geç kalmışlardı :)))

0|0
    0|0
  • Thomas Mann'ın anlatılarının başkahramanlarının çoğunun cinselliği dolap-tiyatrosu olarak şekillendirilmiştir ve dışarı çıkmanın şu ya da bu şekilde kamusal formlarına tabidir.
    Gey ve Lezbiyen Yazını kitabından alıntıladım.

0|0
    0|0
  • Deniz kuşları üretiminde de kısa zamanda azalma oldu, ama bazı adalarda hala önemli bir yiyecek kaynağı olmaya devam ettiler

0|0
    0|0
  • Kritikci realist yaklasimi savunanlar ozellikle kuantum teoriaiyle ilgili gelismelerle bilmsel teorilerin onculugunde yapilmaaktadir.

0|0
    0|0
  • 62'nin ne özelliği var?

0|0
    0|0
  • nasıl

0|0
    0|0
  • Suana kadar gordugun en yaratici ve makul soru tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • sevgili nevzat tarhan hiperaktivite ve dikkat eksikliği için uzman yardımı almamı öneriyor.

0|0
    0|0
  • "Ludmilla ya ilişkin hiçbir şey bilinmezken onun çok daha fazla bilgiye sahip olma olasılığı var."
    Itala calvino bir kış gecesi eğer bir yolcu

0|0
    0|0
  • Şansına küs... 30 sayfalık bir doküman...

0|0
    0|0
  • senden artakalanları nasıl taşısın şimdi bu şehir?

0|0
    0|0
  • aşırı dincilik hükümdarı yerinden edecek

0|0
    0|0
  • kirli sakalını çıplak bedenimi öperken hissediyordum.

0|0
    0|0
  • sooyecamm artık bu saçma sapan sorulara...

0|0
    0|0
  • kıtap var mı sorsana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• "Onu görünce, ismine bir yerde rastlayınca ya da konu ondan açılınca içim rahatlıyor, kalbim ferahlıyor."

Uçuş Denemeleri / İbrahim Tenekeci

0|0
    0|0
  • Ancak yazılı dönemlerin adlandırılması hemen bütün bilimadamlarınca benzer biçimde ve benzer ölçütler dikkate alınarak yapılmıştır.

0|0
    0|0
  • ay hiç bakamam çok üşeniyorum :(

0|0
    0|0
  • Neden 62 :/
    Allah'im ömrumu azalt, ama beni o na yazma bir daha. yeg

0|0
    0|0
  • Bir imkan, mevcudiyetine ihtimal vermeye bile cesaret edemediğim bir imkan, boş ve zamansız akıp giden ömrünün yanına kadar sokulmuş ve sonra birdenbire, geldiği kadar ani ve sebepsiz, çekilip gitmişti.

0|0
    0|0
  • Sesin kadehe dökülen şarap gibi dolar yüreğime

0|0
    0|0
  • Çamurdan doğan çiçeğin maddesi çamurun içeriğine benzer.

0|0
    0|0
  • "Her neyse, aşağı inmek istiyorsun sanırım. Ben şu tüpü taşıyayım mi?"
    "Yo sorun degil. Ama tesekkurler, Bay Waters."

0|0
    0|0
Yükleniyor...