Bitkiler yaslilik nedeniyle ölür mü?

Yaşam da sonsuzluğun simgeleri vardir

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ölmez mi?

0|0
    0|0
    • Aynen mevsimlikler hariç bazi bitkiler iyi bakildiklari surece sonsuz yasayabiliyolarmis

• Iyi bakildiklari sürece Hayır diye dusunmekteyim

0|0
    0|0
    • İste tam orda bilim adamlari araya girer düşünme doğru yoldasin cnki iyi bakildiklari surece sonsuza dek yasayabilir der :)

• Hangileriymis onlar merak ettim doğrusu.

• Nefesten kastim fotosentez olayi ağlamaktan kastim doğrudur agliyor ismi de ağlayan cicek. salon tipi çiçek ev içerisinde yetişen oda sicakligna dayanikli geniş yaprakli boy ise 150 cm te kdr cikabiliyor :) bzm evdeki 1 mt :))

• Tabii ki. Bizim kauçuk alzheimer oldu hatta..

0|0
    0|0
  • Bizi aydınlattıgın icin tsk ederiz :) bitkiler insanlardan daha masum ölümsüz olmayı hak ediyorlar.

0|0
    0|0
    • Rica ederim ama benim için yinede sonsuzluk allaha mahsustur :) bitkilerde bir lütuf dur

• ölür

0|0
    0|0
  • Tabii ki :))

0|0
    0|0
    • O öyle değilmiş iste :)

• İyi bakalım öyle olsun o zmn :)

• Anlasmak güzeldir :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bitkiler ce tüm canlılar yaşlanarak ölür , yaşlanmak büyümenin son halidir büyümek için hücreler bölündükçe yaşlanır ve büyür ve ölür

0|0
    0|0
    • Yaniliyosun bazi bitkiler iyi bakildiklarinda sonsuza denk yasayabiliyolar ;) ancak mevsimsel bitkilerin ömrü kisa olur

• Birader anlayan anlamis zaten de su elinin altındaki interneti birazda faydali şeyler için kullansan buna hic grek kalmicak da neyse haklisin anlasan anlatirimda kapasite meselesi.

• internetden değil biyoloji profesörlerinden öğreniyorum canım benim

Yükleniyor...