Bir kizda saz mi flüt mü :D?

Yan flüt calmak istiyorum da arkadaslar fiyatlari nasil ve yeni baslayan birisi icin hangi modeller iyidir anlayanlar yardim edebilirse cok sevinirim bide kizlarda yan flutu nasil buluyosunuz :) arkadasim da saz diye tutturdu sazi bir kizda nasil buluyosunuz :D

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• kuzenim yan flüt çalıyor göründüğü kadar kolay değil ses bile çıkartması zor ve sürekli ayakta olmalısın yan flüt için

0|0
    0|0
    • Ne kadar zamandir caliyo peki

• 3 veya 4 parça bişey takıp söküyor filan:) bide hakikaten güzel sesi var ayrıca da çenesine yaslayıp aşağı dudağını değdirmeden üflüyor ben beceremedim mesela:)

• Ne kadara aldi kuzenin

• Bağlama çalabiliyorum bende.. Kızda gayet güzel duruyor nasıl yani nasıl buluyorsunuz :D :D

0|0
    0|0
  • Yan F

0|0
    0|0
  • ya bir tane bir şey varya kemanın büyü kızlar bacaklarının arasına alıp çalıyo bence o kızlara çook yakışıyo

0|0
    0|0
  • saksafon :D

0|0
    0|0
  • Saz sırıtır flüt tabikieeee

0|0
    0|0
  • oklava :D

0|0
    0|0
  • Saz benim hoşuma gidiyor. Çalacak hatunum iyisinden, kuracağız masamızı..

0|0
    0|0
  • yan flut kesinlikle.

0|0
    0|0
  • yan fülüt

0|0
    0|0
  • Türkücü Yudum vardı bir bak saz çalıp söyleyen kız nasıl oluyor YouTube bak :))

0|0
    0|0
  • Zurna

0|0
    0|0
  • kız erkek bilmemde gitar değişik gelmiştir bana hep.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimin ne düsündügünün ne önemi var? Hangisini daha iyi hissetmek istiyorsaniz ona baslayin derim ki flüt istiyorsunuz sanirim.
    Bir enstrümana kiz erkek yakistirmasi yapilmasini hic dogru bulmuyorum, her bir enstrüman farkli bir dildir ve bu dili cinsiyet ayrimi yapilmadan kadin erkek pekala konusabilir.

0|0
    0|0
    • Arkadasim ekletti sazi zaten aslinda sorudaki amacim flut fiyatlarini falan ogrenmekti

• Fiyatlar hakkinda bilgim yok üzgünüm.

• Tabiki yan flüt doğrusu once cello derdim ♥

0|0
    0|0
    • Bir kizda cok kibar durmuyo mu ama :)

• Saz çalabilseydim keşke yaa türkü dinlemeyi çok severim ben.

0|0
    0|0
  • Ben çalıyorum bağlama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...