100 tl ye gitar alıpta ortada gitaristim diye dolananlar size komik gelmiyor mu?

ne bileyim iki parça çalarlar havalarda gezerler

Güncellemeler:
düşünmeden yorum yapmaya bayılan insanlar. demek istediğim adam gitarı alıyor iki foto çekiyor gitarın yüzüne bile bakmıyor bir daha ama soranlara gitaristim diye hava yapıyor. bunu anlatmak istedim sazan gibi atlamayın

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesin ettiği kendine boşver ne yapacaksın

0|0
    1|1
  • Sevgiyle çalıp söylüyorsa diğer özellikleri umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Kafasına o 100 liralik gitarı geciresim geliyor hic sorma :D alacan kafasını duvara sürte sürte kıvılcım çıkartacaksin oylelerini :)

0|0
    0|0
  • gelmiyor, kime ne zararı var sizi neden bu kadar ilgilendirir hiç anlamam

0|0
    1|1
    • yine anlamadan gelenlerdensin dostum. emek istediğim alıyor iki foto çekiyor çalmıyor gitar yatıyor ama gitaristim diye millete hava yapıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Niye kaç para verecekler? Ya çok iyi gitarı kullanıpta maddi durumu yetersizse? burada bu tür arkadaşlar olabilir, lütfen başlığımızı düşünüp öyle açalım!

1|0
    1|1
  • senin çalacağın bateriyi senin gibi insan kılığındakiler dinlersin

0|0
    1|0
    • kimsin la sen adam gibi konuşmayı öğrensene önce. ne demek istediğimi o ufak beynin algılasın sonra konuşalım

• tehditvari konuşamanı gençliğine veriyorum, benden sana abi nasihatı bilemdiğin tandımadığın insanları tehdit etme, hakaret etme, lanlı manlı konuşma genç adamsın...

• millet eğleniyosa banane ama kız tavlama taktiği olarak kullananlar çok itici geliyor bana

0|0
    0|0
    • işte bende ondan bahsediyorum ama yanlış anlaşıldım galiba

• o zaman haklısın kardeşim etrafımda da var çalmak bilmiyor ama küpe de takıp ortalıkta sanatçıyım diye dolaşıyo ilginç...

• aynen öyle

Yükleniyor...