Kızlar bizde de sünnet varmış siz biliyormuydunuz?

Kızlar bayanlar da sünnet varmış az önce sitede gördüm bazı kızlar da olmak istiyor siz ne diyorsunuz

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kızlar diye sallamayı bırak. Bunu olmayı isteyen kız yoktur bu ülkede. Varsa da makarna beyinlidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tamamen sacmalik baska birsey degil

0|0
    0|0
  • afrıka ulkesınde calısırken senegalde dakarın 200 km dogusunda yerlesım yerı var orda gordum dogru soyluyorsunuz afrıkada halen var

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın ilkel kalmış bazı afrika ülkelerinde zinayı engellemek amaçlı kadınlara uygulanan bir eziyettir klitorisi kesilip zevk alması engelleniyor yani erkek oyuncagına donuyor bir çoğu oluyor hastalık kan kaybı gibi durumlardan oturu..

0|0
    0|0
  • ulan ben sordum şerefsizler yorum bile yapmadılar illa vajina mı yaptıralım l*n ibineler var böyle birşey dinde peygamber efendimizin hadisi varmış fakat zorunlu değil

0|0
    0|0
  • Saçmalama. İşkence o.

0|0
    0|0
  • insanlık ayıbı bence. geri kalmış ülkelerde yapılıyor

0|0
    0|0
  • Olmak istiyor derken ne demek istedin?
    Birebir karşılaştıkların oldu mu?

0|0
    0|0
  • bıyıklarınızı kestirmeniz yeterli

0|0
    0|0
  • canım ya o sünnet ettikleri çocukların videolarını izlemiştim yok öyle bir şey dinimizde de yok hayır ben sadece iç dudakları kesiliyor sanmıştım meğerse kızların klitorisini tamamen alıyorlar yazık

0|0
    0|0
  • ne içtin bende istiyorum

0|0
    0|0
  • Evet yapıyorlar kadın zevk almasın diye klitoris kesiliyor vajina üstündeki kocasına sadık olsun aldatmasın diye.

0|0
    2|0
  • nasıl oluyormus

0|0
    0|0
  • evet bazı ülkelerde var ama bence cok saçma

0|0
    0|0
  • :D Nasıl oluyor muş

0|0
    0|0
  • yumurtanın sarısı gitti şeyin yarısı :D :D :D hahahahaha

0|0
    0|0
  • EVet var

0|0
    0|0
  • dudaklarını mı aldırcaniz çok kötü olur yapma sünnetsiz kal :D

0|0
    1|0
  • Saçmalık o
    Kadının klitorisini aldırıp kendini seksten zevksiz bırakması
    Dinde böyle birşey yok
    Hem hangi kadın isteyerek yapar böyle birşey?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Waris Dirie - Çöl çiçeği adlı kitabında başından geçmiş olayları anlatmış , bilmeyenlere öncelik olup kapı açmıştır. Kadınların klitoris bölgelerini kesip, seks sırasında eşinin kulu köpeği konumunda yapılan işlemdir. Klitoris kesim sonucu zevk almalarını engellemişlerdir.

- Kadının cinselliği keşfetmemesi,
    - İdrar yapımı sırasında zorlanma,
    - Regl önemlerinin zoraki gittiği ,
    - Klitorisin kesilip zevk suyunun gelmemesi ile seks'i sadece acı olarak akıllarda kalınan , iğrenç vahşettir. Bazı kesimlerde hala devam etmektedir.

Kafası güzel diyenlerin , beyinleri rötar yapmış olmalı. Gündemde olan vahşetten bir haberler.
    Ayıbını gösterme bilinçsizliğinle bari..

0|1
    0|0
  • Afrika ülkelerinde uygulanıyor hala diye biliyorum oradada sünnet olmayan kızı erkek tarafı kabul etmiyor o yüzden oranın kızları mecbul kalıp oluyorlar npsınlar

0|0
    0|0
    • Allahtan türkiyede yok öyle birşey çok saçma olurdu

• Aslında uygulanması yasak normalde ama oranın insanları erkeklerin sadece zevk almasını istedikleri için kadınlar sina yapmasınlar diye gelenek haline gelmiş artık orada

• İnsanlık dışı bir şey o, kadının tamamen cinsellikten zevk almasını engellemek için yapılan bir uygulama. Çıldırdınız mı, olmak isteyenler belli ki bilgisiz.

0|0
    0|0
  • Ay öcü. :D *Kafan çok güzelmiş ödünç verebilirsin aceba? 0. o*

0|0
    0|0
  • Evet, bir videoda gormustum...

1|0
    0|0
  • Çöl çiçeği filmini izle

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle olmak istemem ereğin kölesi mi olucam ben niye zevk almiyimde o alsın?

0|0
    0|0
  • Neyin Kafası bu

1|0
    0|0
  • Korktum bir an :)

0|0
    0|0
    • Sok oldum ben önce anlamaya çalıştım valla

• Eğer denildiği gibi zevkten mahrum birakiyosa gim yaptirirki

• biliyorum

0|0