Paket süt çok tehlikeli peki neredenl kalsiyum sağlayacağız? bakın hangi yiyecekmiş?

uht sütler fazla ısı sebebiyle tüm yararlı minerallerini kaybedip mide tarafından sindirilemez hale geliyormuş.. Çiğ lahanada daha çok kalsiyum bulunuyormuş.. bilginize

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Tam olarak doğru değil süt günlük pastorize ise hiç değer kaybı olmuyor ama uzun ömürlüyse yaklaşık olarak bütün değerlere %3 değer kaybediyor...

0|0
    0|0
  • çiğ yenmez ki o yav. en iyisi ineğin memesine yapışmak.

0|1
    0|0
  • Milleti kekliyorlar yani hep?

0|0
    0|0
  • valla sütü hiç sevmem ama karışımlarım doğada pırasa soğan mükemmel:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yeşil sebzelerde de bol miktarda kalsiyum bulunur. fakat süt sadece kalsiyum sağlamaz, mucize kabilinden bir besindir. günlük süt tercih edebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Ben lahanaya da güvenmiyorum arkadaş, kim bilir nasıl bir toprakta yetişti, nası suladılar, hangi ilaçları hormonları kullandılar.. ben bundan kullanıyorum çiğnenen tablet tadı falan baya iyi tavsiye ederim :D www.vitaminler.com/.../herbaland-gummy-calcium-with-d3-60-tablet-4353

0|0
    0|0
  • Gunluk cam sise sut al

0|0
    0|0
    • pastörize uht bişy daha vardi ticari süt paket süt tehlikeliymis camlar pastörize değil mi

• bir şey olmaz her şeyi kafaya takmayın. neresi tehlike arz ediyor bunun ,,, milyonlarca insan bunu için kalsiyum sağlıyor. sporcular içiyor vs

0|0
    0|0
    • sporcular paket sütten mi yoksa yoksa doping içeceklerinden mi enerji alıyor bilemeyiz googla yaz paket sütün zararlarını inanmazsan da devam et senin bileceğin iş

• hayır ama sağlık bakanlığı böyle bir kandıramacaya izin vermez. yani dangalak türk medyasının düşündüğünü sağlık bakanlığı düşünemeyecek yani. üreticiler elbette güvenilir değil ama bunun denetimi var.

aynı medya zamanında kfc 3 başlı mutasyon tavuk üretiyor diyordu. medya böyle ses getirme amaçlı reyting çekmek için haberler yapar.

• inş dediğin gibidir

• Laktoz sindiremiyorum zaten bu yüzden süt içemiyorum anca laktozsuz olanını tercih edebiliyorum...

0|0
    0|1
  • cig lahanayi nasil yiyecegiz :/

0|0
    0|0
    • salata falan yapılır belki acı değil tadı lisa öğretmenimiz biza haslanmıs karnabahar yedirirdi sağlıklı diye.. lahana tatlı bile sayılır marulumsu

• Açık süt mü alalım yani, yok daha neler..

0|0
    0|0
    • googla bir yaz paket sütün zararlarını açık almazsan da çiğ lahana tüket işte

Yükleniyor...