İzlemeye korktuğum bir film var benim yerime izler misiniz?

Film beni yer diye çok korkuyorum ):

Birinin izleyip bana o filmi izlemiş kadar hissettirmesini istiyorum..

Film ismini vermiyorum midesi olanlar hiçbir sahnede gözünü kapatmayacak izleyicler aranıyor..

Diğerleri de hangi film olduğunu tahmin etmeye çalışarak eğlenebilir..

0|0
12|30

En İyi Kız Görüşü

• hiç sağlıklı değil. uzmanlar bilgisayar ekranına bakarken sık sık göz kırpılması gerektiğini söylüyor. hehe:)

0|0
    0|0
    • :) kibrit çöpü koyarsın sen de ne var

• Veririm problem değil aslında. ^^ Ama mesela konfor değil benim psikolojim bozuk o yüzden izleyemiyorum eğer izlerde etkilenirsem aileme durumu açıklayamam ay çok özelimi anlattım yine :D

• korkmuştum bir an. neyse ki ailen de olsa kendinden başka insanları düşünüyormuşsun:)

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 11

• türk filmi değildir zaten onlar komik oluyo :D
    konusu ne tam olarak sıkıldım çünkü aynı tarz korku filmlerinden
    testere serisi, dabbe serisi, inside, ruhlar bölgesi, dehşet sokağı, korku seansı, musallat, siccin, vs çok film izledim. bu yazdıklarım şu an aklıma gelenler

0|0
    0|0
    • Bunlar ilk etapta akla gelen filmler hafızanı deşmen lazım :) İzleyeyip anlatmaya aday mısın peki?

• dediğim gibi muhtemelen izlemişimdir o filmi konusu ne? etli kanlı filmler korkunç olmuyo zaten eğer öyle bir filmse :D
      korkmam için gerilim, ruh, cin falan olması lazım ki korkayım biraz

• beni de cinli ruhlular korkutmuyor tam aksi :D dur özelden yazayım sana

• krallarını izledim ben küçük yaşlarda. Şimdi etkilemiyo bile... Cannibal Holocaust filminden mi bahsediyorsun acaba merak ettim..

0|0
    0|0
  • nedense şu 3 kişiyi ağzından poposundan birbirine bağlayıp tırtıl oluşturan psikopatın filmi geldi aklıma. benim midem alır anti.

0|0
    0|0
    • filmin ismini biliyorsun galiba ama söyleme burada şimdi diğerleri görmesin ^^ mesaj atabilirsin eğer o filmse anlatmanı isterim dediğin sahneleri izlemediğim için bilmiyorum :;)

• soru tazeliğini kaybedince yazarm sana :)

• ee o filmden mi etkilendiniz şimdi inanmıyorumm...

• Gözümü bile kırpmadan izleyebilirim ama sana izlemişsin gibi hissetirebilir miyim ondan emin değilim ☺

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam izleyen biri paylaşmasında

0|1
    0|0
  • Ismi ne? Korku filmi hastasi olarak artik hepsini bitirdim film kalmadi diyebilirim... mutlaka izlemisimdir

0|0
    0|0
  • kendime o kötlüğü yapsammı diye düşünüyorum şu an :D

0|0
    0|0
  • oldu * ... sana filmi hissettirirken içindende geçsişnmi..

0|0
    0|0
  • Dabbe filansa ben izlemem hic kusura bakma :)

0|0
    0|0
  • Stephen King - Azrail Koşuyor mu?

0|0
    0|0
  • adını merak ettim ya yazcak mısın sonra?

0|0
    0|0
Yükleniyor...