Recep İvedik'e gülüp İncir Reçeli'ne ağlayan kitleyi engellemek benim suçum mu?

Bu sitede filmle ilgili sorulara bu iki cevap sıkça geliyor. Basıyorum engeli gördüğüm anda dayanamıyorum. Sizce suç kimde?

Not: gizli off

0|0
22|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• İyi yapmışsın...Suç Fatmagülün diycem beni de engelliceksin.

0|1
    1|1
  • çok iyi yapmışsın eksiyi yiyor o insanlar gözümde değerleri düşüyor birden tanıdıklarımdan bahsediyorum .

0|1
    0|0
  • Güldürmek kolay, ağlatmak zor belki bizi

0|1
    0|0
  • ıncır recelıne recep ıvedıkten fazla guldm.benı engellemeee :(

0|1
    0|0
  • Aslında ikinci izleyişimde İncir'de güç de olsa sümükümsü ortam yaratmıştım, pişman değilim. Bütün Recepgiller'e de kıçımla gülüyorum.

0|1
    0|0
  • incirreçelini seven bizden değildir.

mesela iyisiniz hoşsunuz biraz zorlasanız entelektüel bile olursunuz ama kabilecilik anlayışı var sizde hoş değil.

0|1
    0|1
  • Rİ'ye güldüm

bundan sonra iletişimimiz nasıl ilerler bilemem : )

0|2
    0|0
  • İncir reçeleni izlemedim beybi :(

0|2
    0|0
  • iki üç test daha hazırlayıp kitle imha silahı olarak elimize verebilirsin.

0|1
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever filminde de ağladım ben :(

0|1
    0|0
  • engelle beni

dediğin kriterlere sahibim

0|1
    0|0
  • recep ivedike guldum. engelleyebilirsin.

2|0
    1|2
    • Ben de gülmüştüm çok...Lümpen mi olduk şimdi biz :d Neyse incir reçelinden kurtardık madem..zamanında ıssız adam ı da izlememiştim oradan bonus toplarım belki ..:d

dsjhdfsfkf yine kendi bilir..:D gülmek güzeldir..:)

• olduk kanimca :D

lumpeniz mutluyuz.

• kompleks mi edindin kendine :D hayırlı uğurlu olsun diyeyim madem :D

0|0
    1|2
  • recep ivediğe hç gülmedim çok kaba ve görgüsüz bi filmdi incir reçeli konu itibriyle yinede iyiydi ama ağlamadım... ama engelle beni gıcık oldum sana

0|0
    0|0
  • Genel olarak Türk komedi filmlerinde ağırlığı küfre veriyorlar. O yüzden ben hiç sevmiyorum. İncir reçelini izlemedim bir şey diyemeyeceğim.

0|0
    1|0
  • kapasite diyelim..incir reçelini izlemedim ne ölçüde elime mendil aldırır aşağı yukarı diğer örneklerden kestirmek güç değil..ama recep ivedik boyutu...gidip gülenlerin espri anlayışları konusunda şüphem var...o adam komedyen falan değil,olmaz..resmen kendini paralıyor..bir kere güldüğümü anımsamıyorum..

0|0
    1|0
  • Recep İvedik filmlerinde gülemiyorum. Aynı şey Şafak Sezer için de geçerli o adam bana çok kalitesiz geliyor. Ama incir reçelini ilk izlediğimde ağlamıştım inkar etmiycem.Tabii ki salya sümük değil ama :D

0|0
    0|0
  • valla en iyisini yapıyosun

0|0
    1|0
  • halil isyan dedikçe ağlıyorum.

0|0
    0|0
  • Oww :D engelleyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • incir receli en sevdigim romantik film :P şaka şaka.

bence o kadar büyütülecek bir durum degil.

0|0
    1|0
  • çok mantıklı la. iyi dedin, ben de basıcam engeli.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• incir reçeli seyretmedim,seyretmem daha da... Askerdeyken recebe gittim, sayesinde askerliğin bi ayı bol küfürlü geçti, şafak sayımını hızlandırdı diyebilirim ama

1|1
    0|0
  • recep ivedik sadece genelini kapsamıyorum ama türk insanının hallerini komediye döküp anlatılmaya çalışıldığı karakterdir kısacası kıro diye tabir ettiğimiz insanları komik gösterip aslında düşündüğümüz zaman hakereketlerinin bazılarını çevremizde gördüğümüz insanların hepsinde vardır incir reçelide saçmaydı bence biraz daha kotayı yükseltmek gerekir

0|1
    0|0
  • yıldız vermıyen erkek bizden değildir.. çahtım yıldızı

0|1
    1|0
  • Recep İvedik iyidir.Sanatsal olarak çok görmesem de iyidir bence.

0|1
    0|0
  • Recep İvediğe ara ara güldüm ama hiç bir filme ağlamışlığım yok -_- Burcum da yengeç duygusuz da değilim ama mantıklı bi adamım :/

0|1
    0|0
  • Recebe insan gibi gülmüyorum.

0|1
    0|0
  • incir değilde vişne reçeli fena olmuşyor. Kızarmış ekmeğin var mı?

0|1
    0|0
  • suç cmylmz'ın

0|1
    0|0
  • Film çekip, adını "İncir Reçeli" koyan elemana suç bulmuyorsun izleyene mi buluryosun dude : (((

0|1
    0|0
    • :))

biraz amelie biraz mr.nobody biraz ordan biraz şurdan arak. Al sana incir reçeli..Yer miyiz biz!

• Doğru yoldasın ^^

1|1
    2|1
    • Incir reçeli sendin Floydian4 :((

• Neden benmişim?:(((88

Filmi izlemediğim için güzel bir espriyi mi kaçırıyorum acaba ?!11bir :((((((((8888888

• Gönlünü ferah tut, bütün suç onları toplatmayan belediyede.

0|1
    1|0
  • 5*

0|1
    1|0
  • inciri pekmezi izlemedim ama recepe gulmustum engelleyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...