Arkadaşlar 2003'lü yıllarda Hint ezgileri taşıyan yabancı bir şarkı vardı. Adını hatırlayan var mı?

Geçenlerde radyoda duydum ama adını bilmiyorum. Güzel geldi birden. Kadın söylüyordu. Adını bilen varsa paylaşırsanız sevinirim.

Güncellemeler:
Truth Hurts ve Rakım - Addıctıve. Galiba orjinali de şu: Kaaliyon Ka Chaman
Buldum sonunda :)

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• Şarkı ingilizce kadın söylüyor ama hint müziği esintileri var 2003 lü yıllar da olduğu konusunda da eminsin beyonce olduğunu düşünüyorsun hareketli bir şarkı va kadın söylüyor hımmm..
    2003 Yılından eminsen ben bu şarkıyı bulurum ^^

0|1
    0|0
    • 2003 olması lazım. Bir iki yıl sonrası olabilir ama düşük ihtimal

• Radyoyu hatırlamıyorum ama 2003 senesinde number one kanalında çıkardı hep. Beyonce değildi ama zenci bir kadın söylüyordu.

• Buldum şarkıyı güncellemeye bak :) 2003'te dinliyorduk ama 2002 yılında çıkmış.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hareketli bişey miydi? Adammı söylüyor kadınımı?

0|0
    0|0
    • Kadın söylüyordu. Hareketliydi. Arada ipince bir sesle söylüyordu hatta. İnce sesle söylerken müzik duruyordu. Sonra müzik tekrar giriyor şarkı devam ediyordu.

• bir de çori çori hamgarise var o zamanlardan bildiğim ama onu da adam söylüyor :/ ben baya Hint filmi izlerim ondan sormuştum

• Maalesef oda değil :) Beyonce falan söylüyordu sanki. Beyonce şarkılarını tarayacam bakalım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...