Arkadaşlar 2003'lü yıllarda Hint ezgileri taşıyan yabancı bir şarkı vardı. Adını hatırlayan var mı?

Gizli Üye
Geçenlerde radyoda duydum ama adını bilmiyorum. Güzel geldi birden. Kadın söylüyordu. Adını bilen varsa paylaşırsanız sevinirim.
Güncellemeler
+1 yıl
Truth Hurts ve Rakım - Addıctıve. Galiba orjinali de şu: Kaaliyon Ka Chaman
Güncellemeler
+1 yıl
Buldum sonunda :)
Arkadaşlar 2003'lü yıllarda Hint ezgileri taşıyan yabancı bir şarkı vardı. Adını hatırlayan var mı?