Grafik tasarım 2 yıllık iyi bölüm mü okusam issiz kalır mıyım?

grafik tasarım 2 yıllık iyi bölüm mü okusam issiz kalır mıyım? 4 yıllık yapar mıyım?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence okuma yeniden çalış sınavlara gir iyi güzel sağlıkla ilgili bişey kazan 20 yıl daha önü açık sağlığın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 4 yıllık Grafik Tasarım Güzel Sanatlar Fakültelerine bağlıdır, ve yetenek sıvanı ile alım yapmaktadır.
    Geçiş yapmakta sorunlar karşınıza çıkabilir.

Ayrıca yerinizde olsam istediğiniz meslek grafik ise GSF sınavlarına girip 4 yıllık grafiğe girmeye çalışırdım.
    Ülkemizde her photoshop u Corel i bilen grafiker olduğundan, 2 yıllık okulla iyi bir gelecek kurmanız hayli zor olabilir.
    Özel sektör iliğinizi kurutmak için var.

0|0
    0|0
  • Grafik tasarımcılık yaptım. İşsiz kalmassın ama özel sektörde çalışmak insanı yıpratıyor. Tabi işini çok severek yapıyorsan başka.

0|0
    0|0
  • İşsiz kalmazsın corel illüstratör photoshop iyi biliyorsan 1500,2500 Tl arası en fazla maaş alırsın.
    Sakarya da Grafik tasarım okumadım ama programları çok iyi biliyorum 1,200 Tl iş çok :) Grafiker arıyor çoğu ajans Ama çok yorucu iş

0|0
    0|0
  • Bilgisayar programcılığı oku işsiz kalırsan gel yanıma iş ayarlarız ben bilgisayar mühendisliği okuyorum okurken iş buldum bile :)

0|0
    0|0
  • İşsiz kalmazsın ama sürünürsün: Gözümle gördüm; babam matbaacıdır, grafik baya önemli bir kısmını oluşturur bu işin ve o insanlara çok para verilmez ama işsizde kalmazsın kolay kolay.(tabi işini doğru dürüst yaparsan)

0|0
    0|0
  • sonunu düşünen kahraman olamaz

0|0
    0|0
  • Sen işsiz kalmazsın

0|0
    0|0
  • Galursuğ tabi

0|0
    0|0
  • Analitik dusunme yetenegine guveniyorsan hic dusunme 7 sulaleni doyurursun. (2. sınıftayım)

0|0
    0|0
  • yeteneğin varsa oku iyi bölüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Grafik tasarım bölümünün önü her zamn acık işsiz kalırım diye asla korkma iş sahası çok fazla ben o bölümü okuyorum lise son üniversiteyide 2 yıllık düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Işsiz kalırsın sağlıkla alakalı bir bölüm oku

0|0
    0|1
    • Hemşirelik , diyaliz makinasıyla alakalı bir bölüm vardı , ebelik , sağlık memuru yüzde yüz işiniz hazır. Öğretmenim 5 yıl da atandım. Aklınız varsa sağlık okuyun

Yükleniyor...