Oguz Atay'dan TUTUNAMAYANLAR kitabini okuyan var mi?

Varsa kitap hakkinda goruslerinizi alabilirmiyim? Ozellikle de bitirenler varsa yorum?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çok sağlam bir roman kesinliikle okumalısın. Pskolojik betimlemeler çok başarılı. Okuyan her insan Selim karakterinde kendinden çok şey bulabilir kendisini omandaki tabirle bir disconnectus erekticus gibi hissedebilir.

0|0
    0|0
    • Kitaba zaten diyecek yok. Ama ayri bir ovguyu diger roman turlerine nazaran cok farkli akisi oldugu dolayisyla da hak ediyor. Ben Tutunamayanlar kitabini 'ilginc' olarak niteliyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• okumadıysan kitap sırasında ilk önceliği vermeni tavsiye ederim cidden sağlam bir konusu var karakterler ve ana karakter bağlanışları özellikle.

0|0
    0|0
    • Kitabi okuyorum. 1. bolumdeyim. Evet o yonu cok ilginc. Ornegin selimin kucuklugunde dinledigi ninnideki adamin hayatndaki olaylara kadar iniyor. Birde Tutunamayanlar i anlamak icin en az iki kere okumak gerek. Olaylari yansitma bicimi yazarin cok farkli.

• spoiler vermeyim ama her karakteri selime bağlamış onun etrafındaki gerçekten tutacak o kitap iyi okumalar.

• Evet kesinlikle. Tesekkurler

Yükleniyor...