Oguz Atay'dan TUTUNAMAYANLAR kitabini okuyan var mi?

Varsa kitap hakkinda goruslerinizi alabilirmiyim? Ozellikle de bitirenler varsa yorum?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çok sağlam bir roman kesinliikle okumalısın. Pskolojik betimlemeler çok başarılı. Okuyan her insan Selim karakterinde kendinden çok şey bulabilir kendisini omandaki tabirle bir disconnectus erekticus gibi hissedebilir.

0|0
    0|0
    • Kitaba zaten diyecek yok. Ama ayri bir ovguyu diger roman turlerine nazaran cok farkli akisi oldugu dolayisyla da hak ediyor. Ben Tutunamayanlar kitabini 'ilginc' olarak niteliyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• okumadıysan kitap sırasında ilk önceliği vermeni tavsiye ederim cidden sağlam bir konusu var karakterler ve ana karakter bağlanışları özellikle.

0|0
    0|0
    • Kitabi okuyorum. 1. bolumdeyim. Evet o yonu cok ilginc. Ornegin selimin kucuklugunde dinledigi ninnideki adamin hayatndaki olaylara kadar iniyor. Birde Tutunamayanlar i anlamak icin en az iki kere okumak gerek. Olaylari yansitma bicimi yazarin cok farkli.

• spoiler vermeyim ama her karakteri selime bağlamış onun etrafındaki gerçekten tutacak o kitap iyi okumalar.

• Evet kesinlikle. Tesekkurler

Yükleniyor...