Bazı insanlar nasıl bu kadra kısmetli her işleri hemen oluyor?

Bazıları erkekn yaşta işe gırıyor oradan bırını buluyor ya da torpille ıyı iş bulup yıne kendisi gibi kişilerle evlenip düzenini kurarken, bazılarıda hayatından hep zorluklarda karşılaşıyor zar zor iş buluyor geç oluyor geç evleniyor geç düzenını kuruyor , bu ne şimdi onlar çok mu şanslı bu şans mı yoksa ülkemizin eşitsizliği mi? malum bu ülkede herşey torpil neredeyse.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Allah çirkin şansı versin diye boşuna demiyolar

1|0
    0|0
    • Eic yapıcağını söyleseydin ya gizli kullanıcı yapmazdım :D

• Dediğine cidden katılıyorum bu arada bazen insan kendini sorguluyor benim ondan be eksiğim var diye

• ben hep soruguluyorum çoğu benden gerı ama sans ıste benım durumum ızafıyet kanuna bıle ters :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Eşitsizlik değil, şans da değil. Gözü karalık bu. Tuttuğunu koparmak. Hayatın onu değil, onun hayatı yönetme gücü.

Bence önce kendine sor neyi yanlış yapıyorum diye. Yoksa torpil bulmak kadar kolay ne var? Herkesin torpil bulabildiği bir toplumdayız. Aslında torpil toplumun doğası olduğu için kimse torpilli bile sayılmaz. Ben bile tanıdığım olmadığı halde torpil bulabiliyorum sağa sola saldırıp.

Bence ne kadar istekli olduğun konusunda kendini sorgulamalısın.

0|0
    0|0
    • herkes torpil yapamaz ama uyanık

• dalga gecıyorum zaten :))

• Dellendim birden. :D

• Torpil peşinde koşan bir kişi ALLAH subhaneke ve tealayı umursamayan kişidir.. başka bir kişiden medet duyan kişidir... bu da gizli şirkin tanımına girer...

0|0
    0|0
  • Ülkenin eşitsizliği değil her insan aynı olamaz ozaman herkese piyango çıkar herkes doktor olur herkes mühendis olur anlatabiliyormuyum

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum

0|0
    0|0
  • bazılarının da levye şakak kemiğinden giriyo ona bakarsan

0|0
    0|0
  • Çevren olursa sende saglam olursun. Evlilige gelince kendine güveniyorsan evde kalmassın

0|0
    0|0
  • bence işi bir evlenme aracı olarak görmekten vazgeç. o kadar işsiz insan var bak hepsi evli

0|0
    0|0
  • bazı şans bazıları sabır. Ama herkese şanslar gelir hayatta ve bunları iyi değerlendirip isteklerinde kararlı olursan işlerinde başarılı olursun.

0|0
    0|0
  • Torpil+şans faktörü tüm dünyanın düzenini bozdu malesef

0|0
    0|0
    • bu ülkede torpil bır numara zaten , torpilsiz bır yere gıren o kadar az ki,

• Aynen bayan Ankara dayın olcak sözü boşuna yerleşmedi bu ülkeye

• oyle evet haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• ee işte şanss :DD:DD:d

0|0
    0|0
  • Kısmet kader hersey o evlenenler bosaniyo olabilir dayak olabilir onu düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...