Kapat

Not defteri gibi özel takıntılarınız varmı?

Ben sürekli yeni not defterleri alıyorum ve çeşit çeşit küçük kitapcıklar çıkarıyorum. Sizinde var mı böyle takıntılarınız?

Hepsinede bir isim takarım. Mesela birinin adı "Dil ucu notalar" onun içine beğendiğim şarkı sözleri yazıyorum şarkı dinlerken. Veya "Ölmeden önce yapmam gereken şeyler" diye defterim var konusu klasik. "Pusulam" diye birtane var onu günlük tarzı düşüncelerimi yazmak için kullanıyorum ama yazdıklarım hep üstü kapalı yani o gün ne yaptığım anlaşılmıyor. sadece ne düşündüğüm. vesayre vesayre bunlar gibi 5-6 tane daha var :D sizin varmı?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Çantamda hep durur... Kalem kağıt ölmedi daha...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• store.moleskine.com/.../messagebox

Yazma da yanında yat

0|0
    0|0
  • ergenlikte her yıl yazar ve onu o yılı ait eşyalar la birlikte yakarak ayin yapardım , ne manyakmışım

1|0
    0|0
    • ama sonradan pişman oldun mu attığına? 10 yıl sonra okumak komik olurdu bence :D kalsaydı

• yok her yıl yakmak ayrı bir durum du bir tür dini ayin gibidi her yılın sonunda önümüzdeki yılın güzel geçmesini diler ve yakrdım açık alanda birçok şeyle birlik te

• ben bazen sirf 10 yil sonra okuyunca gülüyim diye yazdigim bile oluyor :) sirf kendimi mutlu etmek icin gelecekte :D hediye gibi :D

• piraye nazım facebook :D

0|0
    0|0
  • Hic yok

0|0
    0|0
  • kupa koleksiyonum var tüm param kupalara gidiyo :D

0|0
    0|0
  • Bende yilin belirli gunlerinde fakir tasliyorum

0|0
    0|0
  • esyalarımın kullanılmasından nefret ediyorum. ozellikle bilgisayar telefon.

0|0
    0|0
    • ay o çoğumuzda var... saklayacağım bişey yok ama resim gösterirken bile ellerine almalarından huylanıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bir kutum var icinde gunluklerim falan ama bende daha cok saklama takintisi var bilet, ambalaj, kapak, kartvizit ya da herhangi birsey bana gore anlami olsun yeter

1|0
    0|0
    • oda güzel aslında :) benimde var bir kutum ama içinde daha çok çizimlerim yazılarım vesayre... yazdığım çizdiğim hiçbişeye kıyamam ben hep saklarım :D

• Ne tatlı takıntılar bunlar böyle :D

1|0
    0|0
  • Ben de severim defter tutmayı. Kafam estikçe veya kendime hediye olarak gider defter alırım.

0|0
    0|0
  • bunun ustune fantezi tanimiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...