Kitaplar neden tek bir açıdan yazılır?

Arkadaşlar Kitaplar neden tek bir açıdan yazılır? neden aynı anda olaya farklı bakış açılarıyla yazılmaz ?

Güncellemeler:
Yazarın olayı tek bir açıdan ele almasından bahsediyorum

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• E çunku yazar kendi bakış açısındam yazıyorda ondan... :)

kitabın tek bir yazarı olduğuna göre...!?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kitapta kaç karakter oluyor ve her karakterin bakış açısı da farklı oluyor bilmiyor musun ? , ben ne dedin anlamadım ki .. kaç kitap okuyosun sen ?

0|0
    0|0
  • dini kitaplar ? ? soruyu anlamadım

0|0
    0|0
  • o değilde kitplar hep 20 tl.den bşlıyor çok pahalı bnce ..

0|0
    0|0
  • o dediğinden de yazılıyor.

0|0
    0|0
  • ne kadar az kitap okuduğun çok belli.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir yazar olarak, elbette tek bakış açısıyla yazıldığını söylemek isterim. Evet kitaplar tek bakış açısıyla, dört ana kolun anlama esası üzerinden yazılır. Roman ve hikaye yazarı değilim, fakat yazar kendi penceresinden olayları tahlil etmeden yazarsa, kitleye hitabı söz konusu olmaz. Kendi penceresinden bakıp, dört tarafın kendisini görecek şekilde yazar. Arada bir kaç okuyucunun böyle bir algıya düşmesi normaldir. Yoksa genel olarak dört tarafa hitap söz konusudur.

0|0
    0|0
  • galiba siyasi kitaplar okuyosun tek yönlü diyosun ben anlamadım yoksa çok güzel merak uyandıran yüzlerce kitap var

0|0
    0|0
  • Ortaya koyduğu teori ise başka nasıl savlar sürebilir ortaya.. Tek yönlü.. Gerçi çeşitli savlardan yola çıkarak tek bir teoriyide destekleyebilir..

0|0
    0|0
  • nasıl yani kank bıraz daha aç konuyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...