Kız kardeşim yarın biriyle buluşacağını pcden buldum?

ne yapmalıyım gidip ikisinide dövsemmmi

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı sen onu öyle yapma kardeşinin geç gitmesini sağla çocuğa önceden ulaş. burada bekleyeceksin de sonra aniden ortaya çık. tercihen 2 kişi ol. sonra kardeşin gelince kardeşini eve gönder. çocuğu da al karşına konuş. bu korku ona bir ömür yeter. kardeşini dövme abicim.

0|0
    0|0
    • yarın sınavı var yoksa gönderirdim belki

• teşekkür ederim kardeşim , hiçbir şey yapmadık nolucak. yardımcı olduysak ne ala iyi akşamlar

• oldun ya oldun :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin buluştuğun kızda bir başkasının kardeşi olabiliyor ama?

2|0
    0|0
  • sen ona duvar örersen, o duvarları kırmaya çalışacaktır. kısıtlamadan (asıl doğruyu uygun bir dille anlatarak) ve sana güvenip, her özelini anlatacak bir samimiyet kur.

0|0
    0|0
  • Dövsen eline ne geçecek? Sen de kızlarla buluşup konuşuyorsun sonuçta di mi?

0|0
    0|0
    • yoo öyle bişi ben uluşmuyorum napacaz

• Sitece orgutlenip dalalimmi kardesine cocuga allah ne verdiyse basalim sopayi:)))

0|0
    0|0
  • Uzaktan takip et nasıl birisine benziyor çocuk.

0|0
    0|0
    • daha çok mala benzio benim kdarşimde mal önce okulu nu bitrse noğluyosa

• Hım bence dövme ama çocuğun yanından alıp gelebilirsin.

• o yine bişi bulur yalan olarak

• kafa buluyosun şu an bizle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• geçenlerde bir yorum okumuştum. buna benzer bir durumdan bahsediyordu. kızkardesini alıp karşısında konuştuğunu yazmıştı. eksik hatırlıyor olabilirim affola.
    " Bak kardeşim erkek arkadaşların elbet olacaktır. ama bunu sevgili boyutuna taşıma. henüz yaşın ufak"
    ve olabilecekleri anlattığını yazmıştı sanırım. güzel bir dille sende anlatabilirsin. hatta birlikte gidebilirsin. yok ben bunu kardeşime yakistiramam dersen. uzaktan izleyip kardeşini ara ve nerde olduğunu sor. elbet birşeyler diyecektir. farklı yerde olduğunu söylerse tesadüfi bir şekilde onları gör. ve iyice azarla. yalan üzerine vicdan yap. vicdanen iyice canını yak. senden hiç ummazdim vs vs. bu durumu anladığını ama neden yalan soyledigini vs. vs. hee eğer yok ben bukadar anlayışlı değilim dersen ve benim görüşüm buna müsade etmiyor dersen o zaman yapacak birşey yok. herzaman yalanları duyacaksınız ailecek. şimdiden hayırlısı olsun diyorum.

0|0
    0|0
  • ya anlamıyorum arkadaş kendin kız tavlamaya çalışınca sıkıntı olmuyor kızı götürdüm diye millete laf yaparsın ama konu kardeşine geldi mi dövücem dersin. önce kendine bak sonra kardeşine karış ki sen böyle kardeşine karıştıkça bilinçaltı tersine yönlenirecek inadına bazı şeyler ypmak isteyecek. demiyorum ki hiç karışma. çocukla tanış ölç tart bbiraz fırsat ver. kardeşini rahat bıraktıkça emin ol o kendine daha çok dikkat edecek

0|0
    0|0
  • Abilik böyle mi oluyor yani?

0|0
    0|0
    • ne yapım

• Olsun, sen anlatmaktan ve konuşmaktan vazgeçme...

• denerim sağol :(((

• Gidek cinayet işleyek biladerrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • İkisinin de ağzını burnunu dağıt

0|1
    0|0
Yükleniyor...