Atatürk'ü kız arkadaşıma öğrettim evimizde Atatürk köşesi yaptık?

Hollanda doğumluyum, ara sıra yurduma gelirim mutlaka,4 senedir kız arkadaşımla aynı evde yaşıyoruz kendisi hollandalı, ona Atatürk'ü öğrettim çok seviyor Atatürk'ü evimizin yanlızca bir odasına komple Atatürk köşesi yaptık. Atatürk'ü ona tanıttım, gerçekten bu kadar benimsemesi beni çok mutlu etti. özellikle Türkiye de bile Atatürk karşıtları olmasına karşın bu kadar sevmesi beni çok sevindirdi, sizlerden de Atamızı yabancılara tanıtanlar var mı?

Güncellemeler:
O. çocuğuna bak Atatürkü beğenmiyor, sanki zorla sevdiriyoruz y4wsak herife. Arkadaşlar kusura bakmayın ister beğenirsiniz ister beğenmezssiniz, silah dayatmıyoruz kimseye. ama ne olursa olsun saygı göstermeliyiz birbirimize. adam küfür yazmış ya böyle zihniyet mi var.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Önce bizimkilere anlatalım daha onlar anlayamamış

1|1
    0|2
  • Yabancı arkadaşım yok.

0|1
    0|0
  • Adamın dibisin :D

0|2
    0|1
  • Fransada yaşıyorum şu sıralar papucumun başkanı burada da tepki alıyor Türkiyeye asıl cumhurbaşkanlığı yapanı anlattığımda herkes hayranlık duyuyor (tabi gençlerden bahsediyorum yetişkinler zaten biliyorlar)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Adamsın

0|1
    0|1
  • Bizim insanlarımız saf

0|0
    0|1
    • Bizim insanlarımız Atatükü beğenmez, yabancılarda çekşe bizdede olsa der, bizim insanlar ne ayak ben çözemedim, o insanlar yüzünden Türkiyeye gelmek istemiyorum

• en iyisi

Yükleniyor...