Neden bütün projeler yapılan hizmetler istanbula yapılıyor türkiyede istanbuldan başka şehir yok mu?

neden bütün projeler yapılan hizmetler istanbula yapılıyor türkiyede istanbuldan başka şehir yok mu

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• moruk aslında yapılan hiç bir b*k yok, metrobüs yapıldı eskiden tek yol parası vererek gittiğimiz yere şimdi iki yol parası vererek gidiyoruz bu hizmetse yapılmasın daha iyi

0|0
    0|0
    • metro, havaalanı, marmaray, hızlı tren daha anlatayım mı

• bursa valisi dururken kim sever Yalova kaymakamını :D

• işte hep önyargılardan algıda seçicilikten :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Katiliyorum sana!

0|0
    0|0
  • Siyaset yapmak benim isim degil politik konusmayi da sevmem acikcasi.. fakat. Mesela izmire binali yildirim gelseydi cok daha gelisirdi diye dusunuyorum. İzmir de calisma yapilmiyor gordugum kadaryla izmirlilerin hizmete ihtiyaci var.. bunu bir izmirli olarak yaziyorum..

1|0
    0|0
  • istanbuldayken haberleri izledigimde yapilan projelerin , her haberin neredeyse 90 % kisminin ist ile ilgili olmasi cok normal geliyordu ama tatil icin gaziantep e filan gittigimde gercekten de turkiyede istanbuldan baska sehir yokmus gibi hissetmistim , cok mantikli bir soru

0|0
    0|0
    • teşekkürler bazı sorunlara değinmek istedim

• evet katılıyorum 81 il değildir türkiye yatırımlara bakarsak sadece belli iller vardır ve bu illere sadece oy istemek için giderler siyasetçiler

0|1
    0|0
    • yakında bütün ülkeyi oraya taşıyacaklar sonrada trafikten şikayet ederler

• ha şimdi böyle söyledim diye birileri rahatsız oluyor ama olusunlar herkes hakkını istiyor sadece oy zamanı gelen siyesetçinin ben yüzüne tükürürüm ne yaptı da hangi yüzle gelip oy istiyor

• sana katılıyorum hizmet eşit şekilde dağıtılmalı

Erkekler Ne Diyor 3

• o kadar boş arazıler varkı anadoluda güneyde kuzeyde batıda doğuda yazık oluyor valla her karış toprağa , İstanbul da patlayacak az kaldı

0|0
    0|0
    • aynen ben konya da yaşıyorum yüzölçümü biliyorsun afrika çölleri kadar alan boş :)

• hayat şartları

• Bence cok dogru sorulmuş bir sürü o kadar insanı ve yarırımı yığmamın mantığını aklım almıyor. diğer ülkelerde eşit dağıtılmıştır. mesela almanya İstanbul kadar yığılmış bir şehri yok ve nufusumuz neredeyse aynı

0|0
    0|0
    • Yalnız google translateden yazsam bu kadar olurdu. aceleyle yazdım cumle darmadağın oldu :)

• anladım ben seni hizmetler eşit dağıtılmıyor istanbuldaki imkanlar bir çok şehir de yok ben aksarayada üni okudum ray hattı yok dolmuştan başka ulaşım aracı yok nüfus buna bağlı olarak az

• ülke nufusunun 4 te 1 burada yaşıyor insan çok sen hangi şehirsin hem

0|0
    0|0
    • sen hizmeti oraya taşırsan nüfus artar tabii ki hangi şehirli olduğumun ne önemi var

• göçler engellenmeli bu doğru ama eksik şeyler söylüyorsun genede

• İstanbul güzel şehir ama en az onun kadar tarihi, doğal güzelliği olan bir sürü il var herkes oraya neden göç ediyor

Yükleniyor...