Müziğe gerçekten bağlı olan ve sadece yabancı ve DJ ağırlıklı dinleyen yok mu?

Müziğe gerçekten bağlı olan ve sadece yabancı ve DJ ağırlıklı dinleyen yok mu? yani bukadar insanın üye olduğu sitede hiç mi bana dost yok :P

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• just listen to foreign music! bilmem anlata bildim mi :D Rihanna(Biz ona RiRi deriz :D) Kesha Avril Lavigne Katy Perry Black Eyed Peas Will.I.Am Nicki Minaj Cher Lloyd severim dinlerim :) favori üçlüm şimidlik: Will.I.Am-This Is Love & Nicki Minaj-Turn Me On & Rihanna-Where Have You Been ! ezberlerim birde sevdiğim şarkıları :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• djlerin canı cehenneme al bunu dinle ama müzik at diye peşimde koşma sakın :p

link

0|0
    0|0
  • dj falan dinlemem genelde yabancı dinlerim. müziğe bağlılık konusunda ben zaten müzisyen olduğum için yeterince bağlıyım.

0|0
    0|0
  • dij ibraham çelikkk.david guetta da fena değil.bazı djlerin de bazı müziklerini seviorum.bi de yutub da ellissa remix yazınca bi müzik var 10 numara yapmışlar.

0|0
    0|0
    • turk djlere biturlu isinamadim.ve kaliteli muzik yaptiklarini dusunmuyorum.gercekten kalitesili olsaydi tek bi ulkede sıkısıp kalmazdi bence.ustelik djmag de bile yok.ve senin fena degil dedigin adam djmag 1. si :P

• adamda maldi zaten hayran kaybetmeye gitti :P

• o adamı medyada kim ön plana çıkarıp sanıosun sen.neyse ya tartışmyıcam senle.

• DJ ağırlıklı diye bir müzik türü yoktur sevgili arkadaşım, türünü tam olarak yazarsan yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır...

0|0
    0|0
  • Ben varım Türkçe dj kantik var yabancıda dj bl3nd var ama çok sevmiyorum ama dinlerim nadiren ayda bir kafam eserse :))

0|0
    0|0
  • dj yahel hayranıyım,ayrıca abim dj.tanıştırabilirim sizi )

0|0
    0|0
  • sana dost yok şasına küs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...