Bunlardan iyi Türk olurdu dediğiniz bir millet var mı?

Mesela ben Arnavutlari Türklere cok yakin buluyorum is arkadasim arnavut ve kültürleri bizimkine cok benziyor sizce hangi Millet bize cok yakin? (ha tabiki Azeri kardeslerimizde unutmadim :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Koreliler

ben onlar kadar

uyanık adam görmedim arkadaş ...

3 - 5 doların lafını yapiyolar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Toplum bakımından, gelenek bakımından, dil bakımından Türkleri JAponlar'a benzetirim. Örneğin iki ulusta ülkelerine yeni gelen her yeniliği hemen kendisine uyarlayabiliyor. dil bakımından ise Japonca ile Türkçe gramerleri hemen hemen aynıdır. Bu yüzden Ana dili Türkçe olan bir insan Japonca'yı, anadili ingilizce olan birinden çok daha kolay öğrenir.

0|0
    0|0
  • Türklük bize özgü.Bir Çanakkale savaşımız var.Hangi millet ülkesini bu kadar iyi koruyabilmiş?Ülkece sefeberlik verebilmiş?Vatan uğruna göz kırpmadan ölüme gidebilmiş?Ecdadı şuanki haliyle kıyaslamamak gerek.Kültürünü avrupayla harmanlayanlar.Ecdadın neler yaptıklarını unutacaklar.

0|0
    0|0
  • acaba kimler ademden gelmiyor... :) ... çok merak ediyorum kimin kökeni insanlığın başından gelmiyor..

0|0
    0|0
  • İtalyanlar. link

0|0
    0|0
  • Kızılderililer

0|0
    0|0
  • Wtf kesinlik le polonyalılar adamlar a bunlandar iyi turk olurdu dememize gerek yok adamlar zaten türk her şey aynı ya adetler bile birbirine benzer toplum yapısı vs...

0|0
    0|0
  • italyanlar fizik olarak falan çok benziyorlar:)))

0|0
    0|0
  • Bırak kimse Türk olmasın, Türklüğün bir yararını görmedik.

0|0
    0|0
  • Yunanlılar

0|0
    0|0
  • asyalılar

0|0
    0|0
  • Bende arnavutum ama kültür hakkında pek bir bilgim yok atalar yerleşmiş marmaraya buralı olmuşuz.

0|0
    0|0
  • Estonyalılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• garip gelebilir ama yunanlılar :) ya aslında zamanında osmanlı himayesinde olan bütün milletler bize çok benziyor haliyle :) ama asıl soru şu: biz kimlere benzer olduk son zamanlarda? millet elden gidiyo gibi geliyoda bana ondan dedim :) çünkü ya bi kesim çok fazla avrupayi takılıyo ya da çok fazla doğuya kayıyo.tek düze kurallar oluşuyo.ben ortada olan vatandaşlardanım valla en güzeli :)

0|0
    0|0
  • İtalyanlar.

1|2
    0|1
  • bizi yakın bulduğunuz için teşekürler :)

0|0
    0|0
  • Boşnaklar. Türkler gibi acayip inatçılar. Seviyorum hepsini

0|1
    0|0
  • güney koreliler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...