Küçükken hep walkmenim olsun isterdim?

Küçük yaşlarda herşey çok farklı görünüyor, imkanlarımıza göre ebebeyinlerimiz birşeyler yapıyor , ben hep bir walkmenim olsa derdim, ailem alamamıştı o zamanlar. Ama büyüdüm ve kendi imkanım elverdiği halde hiç bir zaman almadım walkmeni. O küçüklükteki inanılmaz tadıyla kaldı. Sende de var mıydı?

Güncellemeler:
soru volkmen değil sizinde küçüklükte uhde kalan bişeyleriniz olmuştur

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Üni'deyken çok walkmen dinlerdim ben, özellikle otobüsle yaptığım uzun yolculuklarda. Beğendiğim şarkıları müzik setinde kasete çeker, sonra walkmende dinlerdim. Şimdi bile hala mesela plaja gittiğimde walkmenimi alıp giderim, bırakamadım, hem eski şarkılarında tadı bir başka hala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Pinokyo bisiklet. Almadılar, çünkü arabaların altında kalırmışım.

link

Hep elalemin bisikletine bindim ben. "Ahmet bir tur atayım mı?"

0|0
    0|0
  • Aaah aaah bende bunlardan pek bi istemiştim link

neden se almadılar.

belki de iyi olmuştur. Mühendis olmadım sosyal bilimci oldum :))

Sosyal Psikolojiye bayılıyrum.

0|0
    0|0
  • 10 yaşında babamla kırtasiye önünden geçerken vitrinde bi ateri görmüştüm, Çok istemiştim onu babama söyledim ikiletmedi gidip almıştık hemen.. azmı süper marionun manitasını kurtarmadık:)) hey gidi günler.

1|0
    0|0
    • marioooo... :))))) ne çok oynamıştım yaaa. büyükken bile oynadım. geçen sene de kızıma atari almıştık. onda bile az oturmadım başına :))))))))))

• Arada sırada pcde oynarım marioyu:)

• Vardı. 2 tane walkmenim oldu. İlkinde 12 yaşındaydım. Sonra discman'e geçtim, şimdi ise malum.Fakat şimdi bu tarz cihazlardan alım gücü daha fazla, eskiden ortalama bir aile bile 2 kere düşünüyordu. Şimdi her keseye seçenek var.

Şimdiki teknolojiyi 20 yıl önce biri söylese ne derdik acaba..

0|0
    0|0
  • şunu söylemeden bişiler yazmaya başlayamıcam :D

anne diyor benim de bir walkmanim olsa diyor bana niye almıyorsunuz diyor bizde niye yok diyor :D

benim walkmanimde anca 16 yaşımda olmuştu ondan önce aldıramadım :D sonra mp3 çalarlar çıktı onlara terfi ettim :D

0|0
    0|0
  • İçimde uhde kalan şey. Org.

0|0
    0|0
  • evet vardi ancak bizimkiler mecburen almisti, her sabah 6 da eve muzigi acip dans calismamdan bikmislardi, walkman alip rahat ettiler :D

1|0
    0|0
    • :)))) iyi taktik :D

• yok, evde kurallar vardi :D oyle bildigimizi okumazdik

• icimde kalan ukde... cocuk gibi simarmak :) hic yapamadim

• haaaa evet...şu minik adamlı oyuncaklar vardı...onun posta arabası setini alalamıştım.annemim üç kağıdına gelmiş ve biriktirdiğim param gitmişti...bak aklıma düşürüdün...ben onlardan istiyorum...

0|0
    0|0
  • evet...teyzzemler yurtdışından getirmişlerdi...vay be o zamanların en büyük ve en güzel elektronik aletlerindendi...şimdilere bak...

0|0
    0|0
  • voltmen nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bana da çok sonra alınabilmişti. benim en çok istediğim şey 2 tane bisikletim olduğu halde bmx bisiklet istiyordum :))) tabi ki saçma bir istekmiş ama o zamanlar istiyordum. bir de güzel, kocaman bir müzik setiydi. televizyonumuz ses sistemli falan olmasına rağmen öyle bir müzik seti hala içimde uktedir :)))

0|1
    0|0
  • ben hic istememistim babam hediye etmisti :/

0|0
    0|0
  • Bende çok istemiştim almadılar şimdi mp3'üm var :S

0|0
    0|0
  • woltmen içine kaset konulup çalınan aletse vardı..

bir arkadasımdan gorup istemişimdir muhtemelen almışlardır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...