2016 Batman vs Superman filmi hakkinda?

Sizce batman supermani yener mi? Bence yener, cizgiroman takipcileri bilir batmani :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Superman her turlu yer batmanin kriptoniti bulmasina engelbolursa ebesini bie beller sevmiyorum zaten batmani zengin pi. i hicbi ozelligide yok neresi super kahraman adam sadece super zengin ironman en azindan devrimsel teknoljierle ugrasior :-) superman batmani yensin :-)

0|0
    1|0
    • Batmani tanimiyosun, cizgiroman okumamissin hic. Batman ironman i de yener, ironman den daha zekidir. Birebir kavgaya sartlari esitleyene kadar girmez. Batman i arastirmani oneririm, filmlerde ki gercrk batman degil. Super gucleri olmadan super kahraman olmasinin nedenleri vardir'

• Cizgi romanlari da okudum abi biliorum yine de zengin velet gozumde super kahraman dediginin doga ustu gucu olacak :-)

• Sen cizgi romanlari anlamamissin. Bruce Wayne super milyarderdir hayal edemeyececdgin kadar zengindir, zengin velettir dogru. Ama sunuda unutma medyanin gozu hep onun ustundedir bu yuzden batman kimligi en ufam hatasinda ortaya cikar. Batman in super gucu yoktur ama cok ustun zekasi vardir, fiziksel olarak kaptan amerika kadar gelismistir hemde serumsuz. Kavgaya sartlari esitleyene kadar girmez, DC nin en guclu super kotu kahramanini yenmistir (adini hatirlayamadim) ki bu kisiyi superman bile yenememistir.
      Su da var, Supermanli Flashli Justice Leguae nin lideri Batmandir. Herkes ondan korkar ve saygi duyar. Kazanamayacagi savasa asla girmez, ama 1 saat sonra geri gelio kazanir.
      Yani anlayacagin, Tum super kahramanlari yenebilecek tek kisi Batman dir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben batmancıyım. .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• batman en orijinal çizgi roman kahramanıdır.. hepsini yener :)))

0|0
    0|0
    • Aynen oyle kardesim :) adam yoldan cikarsalar diye hepsini yenme planini yapmis zaten

• Berabere biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...